|
|
کدخبر: ۱۵۹۰۹۹

داشتن رقیب تمرینی کمک بسیاری به پیشرفت شناگران می کند

شناگر تیم گفت: تمرینات آمادگی عمومی را انجام داده ایم و به فصل آمادگی اختصاصی نزدیک می شویم؛ خوشبختانه آرام و رو به جلو پیش می رویم.

به گزارشخبرگزاری فارس، احمدرضا جلالی شناگر تیم ملی تمرینات اردوی شنا را آرام و روبه جلو ارزیابی کرد و اظهار داشت: تا به امروز تمام برنامه های اردو خوب بوده و تمرینات سبکی انجام دادیم و آرام رو به جلو حرکت می کنیم.

وی افزود: تمام شناگران اردوی تیم ملی بزرگسال از شرایط مطلوبی برخوردار هستند؛ نسبت به سال های گذشته شروع خوبی داشتیم با توجه به تست هایی که مربیان تیم از شناگران گرفتند می توانیم به آینده تیم امیدوار باشیم.

جلالی با اشاره به انگیزه شناگران حاضر در اردوی تیم ملی یادآور شد: این اولین بار است که تمام شناگران دعوت شده در اردو حضور دارند و با هم به تمرین می پردازند، این موضوع انگیزه شناگران را بالا می برد؛ داشتن رقیب تمرینی کمک بسیاری به پیشرفت شناگران می کند. بعد از اردویی که در تهران برگزار شد مرحله بعدی در شیراز برگزار می شود که بعد از آن وارد فصل آمادگی اختصاصی می شویم و اردوی این فصل در تهران خواهد بود.

شناگر تیم ملی در مورد حضور در بازی های آسیایی اینچئون گفت: با توجه به زمان باقیمانده و ادامه تمرینات تا زمان مسابقات امیدوار هستیم که بتوانیم رکورد ملی را جابه جا کنیم و در ماده های تیمی فینالیست شویم. البته الان نمی توان در مورد تیم قضاوت کرد، اما ما به گرفتن نتایج خوب امیدوار هستیم.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر

پربیننده ترین