|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۲۱

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید معتقد است که غیبت ستاره پرتغالی تیمش در فینال کوپا دل ری به سایر بازیکنان انگیزه می دهد.

به گزارشخبرگزاری فارس، کارلو آنچلوتی پیش از دیدار امشب تیمش مقابل بارسلونا در فینال رقابت های کوپا دل ری اظهار داشت: ما نمی خواهیم مانع از بازی کردن بارسلونا شویم، بلکه قصد داریم بازی خودمان را به نمایش بگذاریم، از توانایی های خودمان استفاده کنیم و قدرت خودمان را تحمیل کنیم. تصمیم گرفته ام که ترکیب اصلی تیمم را مشخص نکنم.

وی ادامه داد: رونالدو نمی تواند در این مسابقه به میدان بیاید. او را در این دیدار در اختیار نداریم اما همان طور که ایکر گفت بازیکنان خوب زیادی داریم و آنها اعتماد به نفس دارند که این روحیه شان همیشه در زمان غیبت بازیکنان، خوب عمل کرده اند. ما می توانیم امشب یک بار دیگر این کار را تکرار کنیم. بازیکنی با توانایی های باورنکردنی را از دست داده ایم اما شاید غیبت او به بازیکنان انگیزه بیشتری بدهد. در مسابقاتی که بدون او به میدان رفتیم، عالی بازی کردیم، بیشتر دویدیم و منسجم تر بودیم.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: پیش از این به کریستیانو استراحت نداده بودیم، چون نیازی به آن نداشت. بازی دادن او در این مسابقه خطرناک خواهد بود و ما هنوز بازی های بسیار مهمی در پیش داریم. او برای تماشای این مسابقه به والنسیا می آید.

وی اضافه کرد: بارسلونا هنوز عالی حمله می کند و به خوبی مالکیت توپ را در اختیار دارد. توانایی مهم آنها مالکیت توپ است و ما برای شکست آنها باید بیشتر از این ویژگی برخوردار باشیم. ما در نیم فصل دوم مقابل بارسلونا واقعا عالی بازی کردیم؛ خوب رقابت کردیم، اشتباهات کوچکی داشتیم و می بایست روی تمام مسابقه تمرکز می کردیم.

آنچلوتی گفت: باید این مسئله را مد نظر داشته باشیم که رقیبمان در مالکیت توپ عالی است. ما باید با کنترل توپ بازی را در دست داشته باشیم و برای این منظور به شجاعت و شخصیت نیاز داریم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر

پربیننده ترین