|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۴۵

کاپیتان لیورپول که تیمش در آستانه قهرمانی در لیگ برتر قرار دارد تاکید کرد مقابل نورویچ فکر می کنیم در فینال اروپا حضور داریم.

به گزارشخبرگزاری فارس، پیروزی سه بر دو این هفته لیورپول مقابل منچسترسیتی موجب شد این تیم همچنان صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس را در اختیار داشته باشد و یکی از رقبای اصلی خود را از گرفتن امتیاز محروم کند.

اکنون قرمزها شرایط بسیار خوبی برای بالا بردن عنوان قهرمانی لیگ دارند و پیروزی در تمامی دیدارهای آینده می تواند احتمال قهرمانی این تیم را بالاتر ببرد. دیدار بعدی آنها مقابل نورویچ سیتی است که در رده هفدهم قرار دارد. این تیم برای رهایی از خطر سقوط بدون شک بی مهابا روی دروازه لیورپول حمله خواهد کرد. این موضوع چیزی است که استیون جرارد، کاپیتان لیورپول را نگران کرده است.

جرارد در این زمینه گفت: از حالا باید روی دیدار با نورویچ تمرکز کنیم و خودمان را در بالاترین میزان آمادگی قرار دهیم. باید فکر کنیم این دیدار، آخرین حضور همه ما در زمین فوتبال است. ذهنیت همه ما باید اینچنین باشد. وقتی مقابل این تیم قرار می گیریم باید همه چیز را فراموش کنیم و اینکه تاکنون چه کارهایی انجام داده ایم را از یاد ببریم. منچسترسیتی همواره تیم بزرگی بوده و رقیب ما برای کسب عنوان قهرمانی است اما اکنون نورویچ یک منچسترسیتی است. نورویچ اکنون یک چلسی و یک منچستریونایتد است. آنها یک خطر بزرگ به حساب می آیند.

جرارد در ادامه تاکید کرد: زمانی که می خواهیم مقابل نورویچ قرار بگیریم به این فکر خواهیم کرد که مقابل میلان در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۵ می ایستیم. ما با آنها درست همانند اینکه مقابل بهترین تیم دنیا قرار می گیریم برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام / د

ارسال نظر

پربیننده ترین