|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۴۹

بازیکنان سپاهان جانفشانی کردند

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: با عقل و خِرد و با توافقی که بین باشگاه سپاهان و فدراسیون فوتبال صورت گرفت قرار شد ملی پوشان ما بعد از دیدار با الهلال عربستان به اردوی تیم ملی ملحق شوند.

مهرزاد خلیلیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در خصوص دیدار سپاهان - السد قطر که با نتیجه ۴ بر صفر به سود نماینده کشورمان به پایان رسید، اظهار داشت: بازی بسیار حساسی داشتیم و بازی با السد یک دیدار بسیار سخت محسوب می شد.

وی با ابراز خوشحالی از پیروزی سپاهان برابر السد، افزود: با همین تیم در قطر هم بازی کرده بودیم و می دانستیم تیم خطرناکی هستند. آنها تاباتا و رائول گونزالس را داشتند که رائول به علت مصدومیت بازی نکرد. ما هم در این بازی حساس محرم نویدکیا را در اختیار نداشتیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه برخی بازیکنان این تیم با سختی در میدان حاضر شدند، گفت: بازیکنان ما این فصل فشار زیادی را متحمل شدند. فصل هم برای ما رو به اتمام است و اکنون بازیکنان کمی خسته هستند اما با این وجود آنها با تمام وجود جنگیدند.

خلیلیان یادآور شد: بازیکنان سپاهان برابر السد جانفشانی کردند و البته نباید از تعویض های خوبی هم که در این بازی انجام شد بگذریم. تیم ما در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و بازیکنان جوان نمایش خوبی داشتند. امیرحسین کریمی، علی کریمی و یعقوب کریمی همه بازیکنان جوانی هستند که در سپاهان می درخشند و مهدی شریفی نیز بین بازیکنان ما یک استثنا است. این بازیکنان جوان به جز یعقوب کریمی از دل باشگاه سپاهان بیرون آمده اند و اکنون نیز از بازیکنان موثر ما هستند.

وی عنوان کرد: با این نتیجه روحیه خوبی گرفتیم و در بازی هفته آینده نیز با تمام توان به میدان خواهیم رفت. قاعدتاً پیروزی برابر السد انگیزه ما را بیشتر کرد و در دیدار با الهلال به بهترین نحو ممکن بازی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که کشمکش ها بین این باشگاه و فدراسیون در خصوص حضور ملی پوشان در اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی به کجا رسید، گفت: کشمکشی بین ما و فدراسیون فوتبال نبود. فدراسیون تعهداتی دارد و از آقای کفاشیان هم ممنون هستیم که اجازه دادند در ۲ بازی پایانی لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان ملی پوش مان را در اختیار داشته باشیم. این اجازه به همه باشگاه ها داده شد و حتی بازیکنان تراکتورسازی و فولاد هم که به اردو رفته بودند با تصمیم کی روش به باشگاه های خود بازگشتند.

خلیلیان با بیان اینکه وقتی عقل و خِرد در میان باشد اتفاق بدی رخ نمی دهد، خاطرنشان کرد: با عقل و خِرد و با توافقی که بین باشگاه سپاهان و فدراسیون فوتبال صورت گرفت قرار شد ملی پوشان ما بعد از دیدار با الهلال عربستان به اردوی تیم ملی ملحق شوند. رحمان احمدی، امید ابراهیمی، شجاع خلیل زاده، مهدی شریفی، یعقوب کریمی و احسان حاج صفی از عربستان مستقیماً به آفریقای جنوبی خواهند رفت.

وی درباره اینکه گفته می شد فدراسیون درخواست کرده بازیکنان ملی پوش سپاهان، استقلال، تراکتورسازی و فولاد باید فردا(پنجشنبه) به آفریقای جنوبی بروند، اظهار داشت: این موضوع به ما ابلاغ نشده و فدراسیون از ما درخواستی مبنی بر این موضوع نداشته است. اگر چنین مسئله ای باشد باید در جلسات داخلی مطرح شود و بعد از صحبت با باشگاه ها یک تصمیم پخته گرفته شود.

خلیلیان با بیان اینکه ما خود را زیر مجموعه فدراسیون فوتبال می دانیم، افزود: باشگاه سپاهان نیز متقابلاً تعهداتی به فدارسیون دارد که باید به آنها عمل کند و ما متعهد هستیم بعد از پایان مرحله گروهی بازیکنان ملی پوش خود را به تیم ملی بدهیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین