|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۷۶

۵۷ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

سرمربی تیم ملی فوتبال نیجریه در واکنش به اظهارات سرمربی آرژانتین اعلام کرد که شاگردانش از هیچ تیمی نمی ترسند.

به گزارشخبرگزاری فارس، در حالی که تنها ۵۷ روز تا رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باقی مانده است، استفن کشی تأکید کرده که قهرمان آفریقا از هیچ تیمی در گروه F این مسابقات نمی ترسد. وی در واکنش به اظهارات الخاندرو سابلا که گفته بود ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگوین از آرژانتین می ترسند، تأکید کرد که عقاب ها تنها به نماینده آمریکای جنوبی احترام می گذارند و هرگز از هیچ تیمی نمی ترسند.

کشی اظهار داشت: از هیچ تیمی از جمله آرژانتین در مرحله گروهی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نمی ترسیم. آرژانتین را می شناسیم و قبلا با آنها بازی کرده ایم. جای نگرانی نیست.

سابلا با وجود بازیکنان بزرگی مثل لیونل مسی، سرجیو آگوئرو، لاوتزی، هیگواین و دی ماریا هفته گذشته اعلام کرد که نیجریه و سایر تیم های گروه F از رویارویی با آلبی سلسته می ترسند. وی مدعی شد: حریفان ما از ما می ترسند. آرژانتین خط حمله فوق العاده ای دارد.

این تنها سرمربی آرژانتین نبود که رویای صعود به دور دوم را داشت. سافت سوسیچ، سرمربی بوسنی و هرزگوین نیز اخیرا اعلام کرده است که تیمش از مرحله گروهی جام جهانی صعود خواهد کرد. و اعلام کرد که هدف تیمش صعود به دور دوم به همراه آرژانتین است.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر

پربیننده ترین