|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۸۵

خبرگزاری تسنیم: همسر مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا پیش بینی کرد این بازیکن اسپانیایی یک روز بر مسند ریاست آبی و اناری ها تکیه خواهد زد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، شکیرا، خواننده کلمبیایی و همسر جرارد پیکه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا در گفت و گویی با نشریه بوکاس اظهار داشت: روزی خواهد رسید که جرارد پیکه رئیس باشگاه بارسلونا خواهد شد و من هم مهم ترین زن این باشگاه خواهم شد.

چندی روز پیش پیکه در گفت و گویی با سایت بلیچر ریپورت از احتمال روی کار آمدن خود به عنوان رئیس بارسلونا در آینده گفت: چه کسی می داند، شاید من رئیس بارسلونا شدم.

همسر پیکه هم اظهارات مدافع بارسلونا را تایید کرد و گفت می تواند روزی را ببیند که پیکه امور آبی و اناری ها را اداره کند. وی تصریح کرد: بله، این احتمال وجود دارد. چه کسی می داند؟ شاید من هم یک روز مهم ترین زن باشگاه بارسلونا شدم.

پیکه و همسر وی در حالی از احتمال رئیس شدن این مدافع اسپانیایی بارسلونا گفتند که او در سن ۲۶ سالگی هنوز سال های زیادی را برای ادامه دوران بازیگری خود پیش رویش می بیند. پیکه که در حال حاضر در بند مصدومیت به سر می برد، از حضور در بازی حساس امشب(چهارشنبه) تیمش در ال کلاسیکوی فینال جام حذفی اسپانیا بازمانده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین