|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۱۳

هدف مان رسیدن به دور دوم جام جهانی است

خبرگزاری تسنیم: سرمربی بوسنی و هرزگوین با هشدار به رقبای این تیم در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ عنوان کرد تیمش بازی تهاجمی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین که اولین حضورش در رقابت های جام جهانی را پس از به استقلال رسیدنش تجربه می کند در ۱۰ بازی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در منطقه اروپا موفق شد ۳۰ گل به ثمر برساند. سرمربی بوسنی که در زمان بازیگری اش مهاجم یوگسلاوی سابق بود معتقد است روش هجومی بهترین راه برای رقابت با ایران، آرژانتین و نیجریه است.

سافت سوسیچ، در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال بوسنی و هرزگوین بوسنی گفت: در جام جهانی با همان روشی بازی خواهیم کرد که همیشه بازی کرده ایم چون تغییر سبک بازی مان کار اشتباهی است هرچند این را هم می دانیم که ممکن است این سبک بازی نوعی ریسک تاکتیکی باشد.

وی افزود: وقتی شما بازیکنانی نظیر پیانیچ، میسیموویچ، ژکو و ایبیسویچ را در اختیار دارید بی انصافی است که اجازه ندهید بازی خودشان را در زمین به نمایش بگذارند و هواداران شاهد استعداد آنان نباشند.

بوسنی در نخستین بازی از مرحله گروهی جام جهانی با آرژانتین در ورزشگاه ماراکانا مصاف خواهد کرد، سپس در بازی دوم خود با نیجریه بازی می کند و ۴ روز پس از این دیدار در مسابقه سوم در سالوادور با ایران دیدار خواهد کرد.

بوسنی در ماه نوامبر ۲۰۱۳ در دیداری دوستانه ۲ بر صفر مغلوب آرژانتین شد. سرمربی ۵۹ ساله بوسنی با قبول این موضوع که آرژانتین مدعی اول صعود از گروه F است، گفت: آرژانتین بهترین تیم گروه ما است و احتمالاً به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود خواهند کرد ولی به نظرم ما شانس بالایی برای رسیدن به دور بعد داریم چون نیجریه و ایران بهتر از بوسنی نیستند.

سوسیچ خاظرنشان کرد: صادقانه باور دارم که ما کیفیت لازم برای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ را داریم و این هدف ما در این تورنمنت است.

انتهای پیام /

ارسال نظر