|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۴۶

اسماعیل زاده در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال بیرامار پرتغال عنوان کرد: با اینکه ۴ بازی تا پایان لیگ دسته دوم پرتغال باقی مانده اما بعد از بازی شنبه می خواهم به ایران برگردم، چون اصلاً وضعیتم خوب نیست.

افشین اسماعیل زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد آخرین وضعیتش در تیم بیرامار پرتغال گفت: حدود ۱۰ روز است که از ناحیه زانو مصدوم شده و نتوانسته ام برای بیرامار بازی کنم. البته می خواستم مقابل کوویلیا و علیرضا حقیقی بازی کنم ولی نشد. شنبه باز هم در لیگ دسته دوم پرتغال بازی داریم و احتمالاً برای بیرامار به میدان خواهم رفت.

وی ادامه داد: علیرضا حقیقی مقابل بیرامار خیلی خوب بازی کرد و یک پنالتی هم گرفت اما کوویلیا تیم قدرتمندی نیست در نهایت مغلوب ما شد.

هافبک تیم بیرامار پرتغال در خصوص مشکلاتی که در کشور پرتغال دارد، اظهار داشت: مدت هاست با بی پولی دست و پنجه نرم می کنم. باشگاه پرسپولیس با توجه به قراردادی که با بیرامار بسته باید به من پول بدهد ولی هیچ خبری از پول نیست.

وی با بیان اینکه قراردادش با باشگاه بوریرام سفید امضا شده است، خاطر نشان کرد: یک بار گفته ام و باز هم می گویم که مدت ها در پرتغال برای شام شیر و کیک می خوردم.

اسماعیل زاده تصریح کرد: در شرایطی که باشگاه پرسپولیس باید پول مرا بدهد، پدرم در تهران با تاکسی کار می کند و خرجم را می دهد. با اینکه ۴ بازی تا پایان لیگ دسته دوم پرتغال باقی مانده اما بعد از بازی شنبه می خواهم به ایران برگردم چون اصلاً وضعیتم خوب نیست.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: می خواهم به ایران بیاییم تا پیگیر کارهایم شوم هر چند با شرایطی که باشگاه پرسپولیس دارد بعید می دانم دستم به جایی برسد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین