|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۴۹

والیبال جام باشگاه های آسیا - فیلیپین

تیم والیبال متین ورامین در حالی به فینال مسابقات جام باشگاه های آسیا رسید که صداوسیما حتی یک دقیقه هم از بازی های این تیم را پخش نکرده است.

به گزارشخبرگزاری فارس، تیم والیبال متین ورامین شب گذشته با غلیه بر نماینده والیبال چین به فینال مسابقات جام باشگاه های آسیا رسید و امروز از ساعت ۱۳ در بازی پایانی باید رو در روی الریان قطر قرار بگیرد.

در حالی که متین نماینده والیبال ایران در مسابقات آسیایی است، اما مسئولان صداو سیما با وجود هماهنگی های انجام شده از سوی مسئولان فدراسیون والیبال حاضر نشدند حتی یک دقیقه از مسابقات نماینده ایران را به صورت زنده روی آنتن ببرند. در حالی که تنها ساعاتی تا آغاز بازی پایانی متین باقی مانده است، هنوز هم مسئولان هیچ برنامه ای برای پخش حداقل بازی پایانی تیم والیبال متین ورامین ندارند.

پیش از این انتظار می رفت که با راه اندازی شبکه ورزش اینگونه از مسابقات از این شبکه روی آنتن برود، اما شبکه ورزش هم رقابت های متین را پخش نکرد. به نظر می رسد ورامینی ها بازی پایانی را هم باید غریبانه انجام دهد و مردم ایران از نحوه عملکرد نماینده خود بی خبر باشند.

شرایط و امکانات از سوی مسئولان برگزاری مسابقات در فیلیپین فراهم است و هیچ مشکلی برای پخش مسابقات از سوی کشور میزبان وجود ندارد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر

پربیننده ترین