|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۴۲

کارشناس فوتبال در خصوص صعود سپاهان به صدر جدول لیگ قهرمانان آسیا گفت: سپاهان با تمام انگیزه و قوا مقابل السد ظاهر شد و ایجاد موقعیت های گل باعثشد تا زرد پوشان برنده از میدان خارج شوند.

رسول کربکندی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: جوانان سپاهان در بازی مقابل السد هر چه در توان داشتند گذاشتند تا برنده بازی شوند و با انگیزه ی بالایی که داشتند به این مهم دست یافتند.

وی در ادامه افزود: سپاهان در بازی رفت مقابل السد بی تجربگی کرد و در حالی که برای مساوی به میدان رفته بود دقایق آخر بازی را واگذار کرد.

کارشناس فوتبال بیان کرد: السد قطر در بازی مقابل سپاهان نتوانست هیچ کاری را انجام دهد و سپاهان نیز خوب بازی کرد و نتیجه گرفت.

وی عنوان کرد: سپاهان یکی از با تجربه ترین تیم هاست که در این چند سال حضور متوالی در جام باشگاه های آسیا داشت و صعود این تیم به مراحل بعد نباید دور از دسترس باشد.

کربکندی در خصوص سپاهان تصریح کرد: زرد پوشان اصفهانی در شروع فصل تیم را طوری بست که نگاهش به آسیا و لیگ قرار گرفتن در جایگاه بالایی بود اما این تیم با مشکلاتی در طول فصل روبرو و دچار تزلزل شد.

کارشناس فوتبال در خصوص تراکتور و حذف این تیم گفت: سرخ پوشان تبریز صلابت همیشگی را نداشت و علی رغم این که بازی بدی را هم به نمایش نگذاشت اما نتیجه را واگذار کرد.

وی در ادامه افزود: تراکتور درحمله کارساز نبود و فقط تا پشت جریمه خوب کار کرد.

کربکندی تصریح کرد: الاتحاد عربستان نیز گل های زیبایی را وارد دروازه ی تراکتور کرد و اگر تراکتوری ها صلابت بازی های قبل را داشتند این بازی را واگذار نمی کردند.

**ناهماهنگی میان تیم ملی و تیمهای باشگاهی به ضرر هر دو است

کارشناس فوتبال درخصوص تیم ملی که با ۱۱ نفر راهی آفریقای جنوبی شد خاطرنشان کرد: ناهماهنگی میان تیم ملی و تیم های باشگاهی به ضرر هر دو است و زمانی که بازیکنی به تیم ملی دعوت می شود و باشگاه اجازه ی پیوستن بازیکن را به تیم ملی نمی دهد بر روحیه ی بازیکنان تأثیر گذار خواهد بود.

پیشکسوت فوتبال درادامه تصریح کرد: از آنجایی که زمان اردو ۲۲ روزه است و بازیکنان که تیم هایشان در باشگاه های آسیا حضور دارند بعد از اتمام بازیهایشان به اردو خواهند پیوست می تواند اردوی مناسبی باشد.

**استقلال شانس حضور در مرحله ی بعد را دارد

رسول کربکندی در خصوص بازی استقلال و فولاد نیز بیان کرد: استقلال تمام تلاش خود را برای صعود از این گروه خواهد کرد چرا که در فصل بعد در جام باشگاه های آسیا حضور نخواهد داشت.

وی در خصوص فولاد خاطرنشان کرد: فولاد که با قهرمانی در لیگ برتر انگیزه بیشتری پیدا کرده است و شانس صعود از گروهش را هم دارد با تمام قوا به میدان می رود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین