|
|
کدخبر: ۱۵۹۵۲۴

باید جایی بروم که آزاد باشم و بتوانم بازی کنم

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: می خواهم رضایت نامه ام را از باشگاه پرسپولیس بگیرم اما کسی پاسخگو نیست.

میلاد غریبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد ماندن ذوب آهن در لیگ برتر و شرایط این تیم عنوان کرد: نیم فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. بازی کردن در تیمی که خطر سقوط را احساس می کند سخت است اما خدا را شکر توانستیم در لیگ بمانیم. امیدوارم ذوب آهن سال آینده بتواند بهتر کار کند.

وی ضمن بیان اینکه یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، در خصوص اینکه آیا فصل بعد به پرسپولیس برمی گردد، اظهار داشت: هنوز برای فصل بعد تصمیمی جدی نگرفته ام و در باشگاه پرسپولیس هم کسی نیست که پاسخ مرا بدهد. حالا که پرسپولیس آسیایی شده باید وضعیت بهتر شود اما متاسفانه اتفاق جدیدی رخ نداده است. فکر نمی کنم به پرسپولیس برگردم و می خواهم رضایت نامه ام را از این باشگاه بگیرم اما کسی پاسخگو نیست.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: سال گذشته تصمیمم برای حضور در پرسپولیس خوب نبود و ضربه خوردم. احساس می کنم اگر یک بار دیگر از نظر فوتبالی ضربه بخورم کارم سخت می شود، به همین خاطر می خواهم با فکر برای آینده تصمیم بگیرم.

غریبی در پاسخ به این سؤال که آیا دوست ندارد برای پرسپولیس بازی کند، عنوان کرد: خیلی دوست دارم برای پرسپولیس بازی کنم، چون تیم بزرگی است و هواداران زیادی هم دارد اما باید شرایط برای بازی کردن مهیا باشد. من سال گذشته کلی پیشنهاد داشتم اما به پرسپولیس پیوستم و نیمکت نشین شدم. من بازیکنی نیستم که روی نیمکت بنشینم به خاطر همین باید جایی بروم که آزاد باشم و بتوانم بازی کنم.

وی درباره آخرین وضعیت مصدومیتش هم گفت: در بازی با داماش ترقوه ام شکست و الان هم در تهران هستم. قرار است ناحیه آسیب دیده را عمل کنم، با این شرایط فکر می کنم تا یک نتوانم تمرین کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین