|
|
کدخبر: ۱۵۹۵۲۶

رقابت های دوومیدانی نابینایان وکم بینایان - پکن

خبرگزاری تسنیم: تیم منتخب دوومیدانی ایران با کسب ۱۱ نشان رنگارنگ به کار خود در رقابت های نابینایان و کم بینایان پایان داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت فدراسیون نابینایان وکم بینایان، در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ چین در پرش طول علیرضا بویراتی در کلاس ب ۳ با ثبت رکورد ۵ متر و ۹۵ سانتی متر با وجود کسب نشان طلا به دلیل اینکه ۳ شرکت کننده در این ماده حضور داشت مدالی به وی تعلق نگرفت.

در همین ماده و در کلاس ب ۱ نیز آرش خسروی با ثبت کورد ۴ متر و ۴۴ سانتی متر صاحب نشان برنز شد اما وی نیز به دلیل حضور ۳ شرکت کننده از دریافت مدال باز ماند.

پیش از این و در کلاس ۲۰۰ متر T۱۲، حسین سعیدی و ناصر حسن پور مسابقه دادند که به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردندو نماینده کشور چین نیز در همین ماده اول شد.

در کلاس ۲۰۰ متر T ۱۳ علیرضا بّویراتی مسابقه داد که در نهایت توانست با رکورد ۲۴ ثانیه ۳۳ صدم ثانیه در جایگاه دوم بایستد. نمایندگان چین و کره نیز جایگاه اول وسومی را از آن خود کردند.

در کلاس T۱۱ نابینای مطلق، آرش خسروی دیگر نماینده کشورمان مدال طلای ۲۰۰ متر را به خود اختصاص داد. در همین ماده کره و چین دوم و سوم شدند.

در ۱۰۰ متر کلاس نیز علیرضا بویراتی با ثبت رکورد ۱۱ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه پس از چین و کره در جایگاه سوم قرار گرفت.

در پرتاپ دیسک نیز فلاح ناصری پوران با ثبت رکورد ۳۶ متر و ۳۳ سانتی متر نشان طلای این ماده را از آن خود کرد. کشورهای چین تایپه و چین پس از وی در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.

بدین ترتیب پرونده رقابت های جایزه بزرگ دوومیدانی نابینایان و کم بینایان پکن برای نمایندگان کشورمان با کسب ۳ نشان طلا و۳ نقره و ۵ برنز و یک عنوان چهارمی به پایان رسید. کشورمان در این پیکارها به عنوان نایب قهرمان شناخته شدند.

این مسابقات با حضور۱۶ کشور جهان برگزار شد و تیم منتخب کشورمان با ۶ نماینده شرکت کرده بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین