|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۵۹

عسگری در گفت وگو با فارس:

رئیس دپارتمان داوری گفت: اینکه محسن قهرمانی بعد از محرومیتش به داوری باز می گردد یا نه به خودش مربوط است.

حسین عسگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص بازگشت محسن قهرمانی پس از طی کردن دوران محرومیتش از داوری گفت: بالاخره اتفاقاتی افتاد و برای ایشان حکمی صادر شد که باید به آن عمل می شد و اینکه او به داور برمی گردد یا نه تصمیمی است که خودش باید بگیرد و ما نمی توانیم در آن ورود کنیم اما چیزی که مشخص است این است که دوران محرومیت ایشان باید طی می شد.

وی در مورد موضوعات داوری پیش آمده در دیدار پلی آف لیگ برتر در بازی پیکان و سیاه جامگان و صحنه مشکوکی که در این بازی به وجود آمد، افزود: من خودم ناظر آن بازی بودم و از جای که نشسته بودم نتوانستم تشخیص بدهم توپ به دست خورده یا به سینه بازیکن سیاه جامگان اما دیروز که فیلم بازی را دیدم، فهمیدم پنالتی رخ داده است. البته برای پیکان هم در طی فصل از این اتفاقات افتاده و آنها هم از اشتباهات داوری منتفع شدند اما باید قبول کرد که کار داور در آن صحنه بسیار سخت بود چرا که سه بازیکن بین احمد صالحی و بازیکن هندکننده وجود داشتند و او قصوری در این تصمیم نداشت.

رئیس دپارتمان داوری درباره داور برگشت بازی این دو تیم که روز شنبه برگزار می شود، اظهار داشت: الان زود است که بخواهیم درباره آن بازی حرف بزنیم اما قطعا یکی از ۵ داور برتر مان را همانند بازی رفت به کار می گیریم چرا که از حساسیت بازی مطلع هستیم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر