|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۶۵

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما باید این را بپذیریم که فوتبالمان رشد نمی کند وهمچنان در حالی در جا زدن هستیم ومتوجه این نیستیم که فاصله مان با فوتبال آسیا زیاد شده است.

حمید درخشان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: سه شنبه برای سپاهان روز خوبی بود و همه چیز جفت و جور بود و تمام بازیکنانش شاد و با نشاط بازی کردند و در آخر توانستند به نتیجه وی که از تیم سپاهان انتظار می رفت برسد.

وی ادامه داد: در رابطه با تیم تراکتورسازی که بازی را واگذار کرد باید گفت: این تیم ضربه ی بازیکنانش که در ابتدای بازی اخراج شد را خورد.

وی افزود: بازیکنان ما به دلیل اینکه در بازی های داخلی خود خطایی که می کنند با کارت جریمه نمی شوند، فکر می کنند که در بازی های خارج از ایران هم همین طور است و به راحتی بر روی بازیکنی که درحال حمله است خطا می کنند و در آخر نتیجه اش اخراج می شود درخشان اظهار داشت: اخراج بازیکن تراکتور باعثشد شیرازه ِ تیم به هم بخورد البته باید توجه داشت که الاتحاد، تیم خیلی خوب و بازیکنان قوی دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید بپذیریم که فوتبال ما رشد نمی کند و در حال درجا زدن است و متوجه نیستم که با بازی های بی کیفیتی که در داخل انجام می دهیم با فوتبال آسیا فاصله پیدا کرده ایم.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: تیم های ایران با پیروزی در مقابل تیم های عمارتی فکر می کنند کار مهمی انجام داده اند، در صورتی که فوتبال آسیا یعین تیم های کره، ژاپن، عربستان واسترالیا است و باید درمقابل این تیمها حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: با این شرایط نتیجه نگرفتن در مقابل تیم های عربستانی را می توانیم با بالا بردن کیفیت بازی های داخلی خود بهبود ببخشیم.

وی در خصوص اردوی تیم ملی آفریقا گفت: اردو برای تیم ملی زمانی می تواند مفید باشد که همه بازیکنان دراختیار تیم ملی باشند.

پیشکسوت پرسپولیس اظهارداشت: دراختیار داشتن بازیکنان اصلی و کلیدی حق طبیعی تیمهایی است که بازی های برون مرزی دارند زیرا تیمها برای این بازی ها هزینه کرده و دنبال فرصتی هستند تا بتوانند در آسیا خودی نشان دهند.

وی افزود: همچنین باید به تیم ملی هم حق داد که بخواهد برای آماده سازی بازیکنان برای جام جهانی تمامی افرادش را در اختیار داشته باشد.

وی اضافه کرد: این ناهماهنگی ها که میان باشگاه ها و فدراسیون است باعثشد که تیم ملی با تعداد کم به اردو برود اما در آخر حق را باید به هر دو یعنی هم فدراسیون و هم باشگاه ها داد.

وی درخصوص بازی استقلال و فولاد که امروز در مقابل دو تیم الشباب امارات و الجیش قطر دارند گفت: بازی برای استقلال نسبت به فولاد سخت تر است، زیرا چند بازیکن کلیدی استقلال در ترکیب حضور ندارند و همچنین ازلحاظ روحی در شرایط خوبی نیستند و الشباب امارات حریف راحتی برای استقلال نخواهد بود اما تیم فولاد با توجه به اینکه قهرمان لیگ برتر شده است از لحاظ روحی بهتر است.

انتهای پیام /

ارسال نظر