|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۷۹

خبرگزاری تسنیم: مدیر فنی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال کشورمان از تیم امید ایران به عنوان تیمی منسجم و آینده دار یاد کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، هومن افاضلی، مدیر فنی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال کشورمان درباره مرحله چهارم اردوی انتخابی تیم امید کشورمان به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: این آخرین مرحله از اردوی انتخابی تیم زیر ۲۲ سال بود که بازیکنان را ارزیابی کردیم. بعد از این اردو گزارش کاملی را در اختیار کمیته فنی و توسعه قرار می دهیم تا بهره برداری لازم در این خصوص انجام شود.

وی افزود: در این اردو با توجه به اینکه اکثر بازیکنان در لیگ برتر بازی می کردند و دیدارهای فشرده ای را داشتند، از لحاظ جسمانی خسته بودند و این امری طبیعی است اما ما نیز برنامه های تمرینی ملی پوشان را به گونه ای طراحی کردیم که بتوانند در این اردو تمرینات متفاوتی را پشت سر بگذارند.

مدیر فنی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال کشورمان خاطر نشان کرد: از ۱۴۰ بازیکنی که زیر نظر داشتیم حدود ۱۲۵ بازیکن را به طور کامل در اردوها ارزیابی کرده و تعداد باقیمانده نیز به خوبی شناخته شده هستند. در نهایت وینگادا با حضورش در ایران از بازیکنان فوق نفراتی را به اردوی اصلی تیم امید دعوت خواهد کرد تا تمرینات جدی این تیم برای حضور در دیدارهای مهم پیش رو آغاز شود.

افاضلی در ادامه بیان کرد: این اردو قدم بزرگی برای تعیین سرنوشت تیم زیر ۲۲ سال بود، هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ رفتاری، چرا که باید بازیکنان را در هر برهه ای برای حضور در سطح بین المللی آماده کنیم. بازیکنانی که در این ۴ مرحله از اردو حضور داشتند از لحاظ نوع تکنیک و تاکتیک نسبت به تیم زیر ۲۲ سال گذشته بسیار متفاوت تر هستند.

وی همچنین اظهار داشت: علاوه بر اینکه تنوع بازیکن بیشتر بود، سبک های متفاوتی را توانستیم روی بازیکنان ارزیابی کنیم. این تیم منجسم تر و آینده دارتر از قبل در میادین حضور خواهد داشت و امیدوارم عملکرد درخشانی را در بازی های پیش رو به ثبت برساند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین