|
|
کدخبر: ۱۵۹۷

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ۱۶ بازیکن را برای حضور در هفتمین مرحله اردوی آمادگی رقابت‌های جهانی دعوت کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفتمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان از روز یکشنبه(فردا) آغاز خواهد شد و به مدت ۱۴ روز پیگیری می شود.

فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال جوانان از ۱۶ بازیکن برای حضور در این مرحله اردوی آماده سازی دعوت کرده است که برخی از بازیکنان تیم نوجوانان نیز در بین آنان حضور دارند.

دعوت شدگان باید از ساعت ۱۷ تا ۲۱ روز یکشنبه ۲۳ تیرماه خود را به امید هاشمی سرپرست این تیم در فدراسیون والیبال معرفی کنند. تمرینات تیم ملی والیبال جوانان از روز ۲۴ تیرماه آغاز خواهد شد.

مصطفی باقری، حمید حمودی، عباس جعفری، ابوالفضل قلی پور، رسول شهسواری، جواد حسین آبادی، آرمین رنجبر، سعید تقوی، میلاد عبادی پور، قاسم کارخانه، سید آرش تقوی، محمد جواد معنوی نژاد، محمد رضی پور، محمد فلاح رزچوب، امیر علی محمد فتحعلی و سهند اله وردیان ۱۶ بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

سید امید هاشمی به عنوان سرپرست، محمد شعبان خمسه، فرشاد سعیدی و اکبر محمدی(مربیان)، مهران جعفرزاده و حمید جعفرزاده(کمک مربیان)، دکتر غلامرضا نوروزی پزشک، سعید ضیغمی فیزیوتراپ، هانی فرخی فرد آنالیزور، میر ابوالفضل معصوم زاده ماساژور و طاهر گرافر به عنوان بدنساز تیم ملی والیبال جوانان را در این اردو همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال جوانان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که از یکم تا دهم شهریور ماه سال جاری به میزبانی ترکیه برگزار خواهد شد، آماده می کند.

ارسال نظر