|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۱۱

در اعتراض به وضع قانون جدید نقل و انتقالات؛

دبیر سازمان لیگ برتر درخصوص گفته های نصیرزاده گفت: صحبت های نصیرزاده درست است چرا که سازمان لیگ برتر نمی تواند قانون نقل وانتقالات را تغییر دهد.

علی کاظمی، دبیر سازمان لیگ برتر درگفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: پیشنهاد اصلاحی قانون نقل وانتقالات درهیئت ریسه سازمان لیگ مطرح می شود که پس از تصویب برای تطبیق مقررات بین المللی به فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیئت رییسه فدراسیون فوتبال پس از تصویب قانون نقل و انتقالات جدید آن را برای اجرا به سازمان لیگ برتر ابلاغ می کند.

کاظمی در مورد تاخیر در فصل نقل وانتقالات تاکید کرد: فصل نقل وانتقالات پس از خاتمه مسابقات آغاز خواهد شد. به جهت اینکه مسابقات لیگ برتر به خاطر تیم ملی زودتر از موعد تمام شد، سازمان لیگ برتر زمان لازم برای تعیین زمان نقل وانتقالات خواهد داشت. بر این اساس سازمان می تواند اصلاحات مورد نظر را در قانون نقل و انتقالات انجام دهد.

وی درباره ی دخالت وزارت ورزش در مقررات سازمان لیگ برتر گفت: وزارت ورزش و شخص خادم دخالتی در مقررات سازمان لیگ نداشتند بلکه فقط یک پیشنهاد درمورد قرار داد بازیکنان دادند.

دبیر سازمان لیگ برتر اظهار کرد: به هر حال کارگروه سازمان لیگ برتر پیشنهاد مسئول وزارت ورزش را بررسی می کنند و اگر این پیشنهاد مناسب باشد آنرا برای تصویب به هیئت رئیسه ارسال می کند.

کاظمی تأکید کرد: من معتقد هستم مسئولان وزارت ورزش مستقیماً دستور تغییر قانون قراردادها ی بازیکنان را ندادند.

وی درباره ی سفر تاج به عربستان همراه کاروان استقلال خاطر نشان کرد: چنین موضوعی صحت ندارد و تاج به اهواز رفته است تا بازی فولاد مقابل الجیش قطر در چهار چوب لیگ قهرمانان آسیارا تماشا کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین