|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۲۷

ال کلاسیکو شماره ۲۲۸

فینال رقابت های کوپادل ری اسپانیا امشب میان دو تیم بارسلونا و رئال مادرید انجام می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،بیست وسومین دیدار جام حذفی اسپانیا موسوم به " کوپادل ری " در حالی امشب برگزار خواهد شدکه دویست وبیست هشتمین ال کلاسیکو رقم خواهد خورد.

** بارسلونا

در یک طرف میدان بارسلونا قرار داد که این روزها اوقات خوشی را سپری نمی کند، این باشگاه اسپانیایی در این هفته لالیگا باخت تلخی را مقابل گراندا تجربه کرد و هم اکنون درجدول پس از تیم اتلتیکو مادرید در جایگاه سوم قرار دارد دیدار امشب از بسیاری جهات برای بارسایی ها که این روزها به دلیل خبرها و حواشی زیادی که به خود اختصاص داده اند می تواند بسیار مهم و سرنوشت ساز باشد.
کاتالان ها که هم اکنون به خاطر محکومیت فیفا ۱۲ ماه از خرید و فروش بازیکن محروم شده اند و مورد هجمه انتقادات قراردارند در این دیدار در خط دفاع خود دچار مشکلات زیادی هستند، ویکتوروالدز دروازه بان اسطوره ایی این تیم به دلیل مصدومیت جایگاهش را خوزه مانوئل پینتو نامطمئن داده است.

دروازبانی که مسئولان باشگاه بارسلونا را بر آن داشته است تا به هر قیمتی شده ازفیفا باری جایگزینی وی اجازه بگیرند و حداقل یک خرید فوری و اورژانسی داشته باشند.

کارلوس پویول و ژرارد پیکه مدافعان کهنه کار این باشگاه نیز به دلیل مصدومیت نظاره گر بازی از دور خواهند بود.

بارسا که هنوز خاطره تلخ حذف از لیگ قهرمانان را در دیدار با اتلتیکو مادرید فراموش نکرده است، دربازی امشب به آب و اتش خواهد زد تا بتواند با پیروزی وقهرمانی دراین جام قدری از انتقادات بکاهد و دل هوداران را به دست آورد.

**رئال مادرید

در آن طرف میدان رئالی ها از شرایط بهتری برخوردارند، کهکشانی هادراین هفته بابرتری ۴ بر صفر مقابل آلمریا جایگاه خود را در صدر جدول لالیگا تحکیم بخشیده اند درلیگ قهرمانان اروپا نیز برد در مجموع به پیروزی مقابل دورتموند دست یافته اند و درو مرحله نیمه نهایی بایرن مونیخ را ملاقات خواهند کرد.

شاگردان کارلو آنچلوتی درغیاب ستاره پرتغالی تیمشان یعنی کریس رونالدو سعی دارند فاصله خود درکسب جام کوپا دل ری کم کنند، درحالی که بارسلونا سابقه ۱۰ بار قهرمانی کوپا دل ری رادراختیار دارند و حالا باید دید رئالی ها باحضور سامی خدیرا بازیکن آلمانی خود که پس از مدتها مصدومیت درمیدان ظاهر می شود می تواندخاطره تلخ سال گذشته و واگذاری به بازی به اتلتیکو مادرید را جبران کند وقهرمام کوپا دلی ری سال ۲۰۱۴ شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین