|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۴۷

فرصت طلایی فدراسیون اسکی هیئت های استانی؛

دبیر فدراسیون بوکس گفت: قرار شده است تا به همه هیئت های اسکی کشور بخش نامه بدهیم تا اسکی بازان خود را برای غربالگری تیم ملی آماده کنند.

علی عمران سولقانی درگفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: از شنبه ثبت نام برای انتخابات فدراسیون اسکی آغاز می شود و تا ۱۰ روز کاری ادامه خواهد داشت.

وی هم چنین در مورد اولین جلسه فدراسیون اسکی در سال ۱۳۹۳ عنوان کرد: قرار شده است تا بخش نامه ای به استان های کشور بدهم تا در فصل تابستان به وضعیت آمادگی جسمانی اسکی بازان خود برسند تا در پایان شهریور غربال گری از کلیه اسکی بازان توانمند کشور داشته باشیم و بهترین ها به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند.

وی تصریح کرد: این روند در کلیه تیم های اسکی انجام خواهد شد و درهای تیم ملی به روی همه باز است. طالبی سرپرست فدراسیون اسکی نیز دراین خصوص تاکید زیادی داشت تا شهرستانی ها بیش از بیش در تیم ملی سهم داشته باشند.

وی همچنین در خصوص برگزاری جلسه کمیته چمن نیز عنوان کرد: کمیته چمن فدراسیون نیز روزهای پرکاری را تجربه خواهد کرد به خصوص اینکه میزبانی مسابقات جهانی را نیز در پیش داریم.

سولقانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم پس از پشت سرگذاشتن فصل پرکار اسکی در سال ۹۲، امسال هم بتوانیم برنامه های مدنظر فدراسیون برای پیشبرد اهداف را عملی کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین