|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۶۷

بهتر از الجیش بودیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی فولاد خوزستان گفت: به بازیکنان تیمم گفتم که به کم قانع نباشند و برای بهترین ها تلاش کنند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، حسین فرکی پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل الجیش گفت: به همه مردم خوزستان تبریک می گویم. ما این بازی را تهاجمی شروع کردیم و برخلاف جریان بازی گل خوردیم اما خوشبختانه با تلاش بازیکنان و فرهنگ بالای تماشاگران اهوازی گل خورده را جبران کردیم در نیمه دوم هم صاحب توپ و میدان بودیم و فرصت های زیادی را از دست دادیم اما خوشحالم که ۳ گل به ثمر رساندیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: الجیش از بهترین تیم های گروه ما بود اما ما موفق تر عمل کردیم و با توجه به اینکه به ۳ امتیاز بازی نیاز داشتیم توانستیم آن را کسب کند. موضوعی که مرا خوشحال تر می کند این است که خدای سبحان به من و همکاران پاداش بزرگی داد تا انشاءالله بتوانیم خانه خدا را زیارت کنیم. این پاداش بی نظیرترین پاداش من به حساب می آید.

وی در مورد اینکه آیا به قهرمانی در آسیا فکر می کند یا خیر، عنوان کرد: به بازیکنان تیمم گفتم که به کم قانع نباشند و برای بهترین ها تلاش کنند. ما در لیگ برتر ابتدا کار را برای کسب سهمیه آغاز کردیم اما وقتی که دیدیم می توانیم به قهرمانی برسیم تلاش کردیم و این اتفاق افتاد. در آسیا هم چنین روندی را دنبال می کنیم. امیدوارم نماینده شایسته ای برای ایران و فوتبال خوزستان باشیم.

فرکی در مورد اینکه ملی پوشان را چه زمانی به اردوی تیم ملی می فرستند، گفت: سعی می کنیم با تیم ملی به تعامل برسیم اما تصمیم نهایی را نگرفته ایم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین