|
|
کدخبر: ۱۵۹۹۶۲

امسال صورت می گیرد

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ پروژه نیمه تمام ورزشی، از تکمیل پروژهای بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در سطح کشور خبر داد.

به گزارشخبرگزاری فارساز نهاوند، محمود گودرزی صبح امروز در روند بررسی مشکلات پروژه های نیمه تمام نهاوند اظهار داشت: به زودی تکلیف مجموعه ورزش علیمرادیان نهاوند مشخص می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند به لحاظ مکان های ورزشی و ورزشکاران مطرح جایگاه خوبی دارد، گفت: باید تلاش شود تا استعدادهای درخشان این گونه مناطق نیز در بخش ورزش بارور شده و برای کشور و منطقه افتخارآفرینی کنند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برنامه ریزی برای خصوصی سازی باشگاه های ورزشی استقلال و پیروزی افزود: از آن جایی که هر دو باشگاه دولتی اند پس این موضوع موجب شده که هر ساله بخش زیادی از پول بیت المال برای این باشگاه ها هزینه شود و همواره بازیکنان و دیگر کارکنان این باشگاه ها طلبکار باشند.

* واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی

وی گفت: مقرر شده تا سه ماه آینده چگونگی واگذاری این باشگاه ها به بخش خصوصی مشخص شود.

گودرزی ابراز داشت: تا ۶ ماه آینده نیز این باشگاه ها به بخش خصوصی از طریق مزایده ای که سازمان خصوصی سازی انجام می دهد به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

وی با اشاره به بدهی سنگین ۶۰ میلیاردی باشگاه پرسپولیس افزود: این در حالی است که هر روز تعدادی از طلبکاران چک به دست برای وصول طلب خود به باشگاه پرسپولیس و یا وزارت ورزش مراجعه می کنند که این در شأن باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست.

وزیر ورزش و جوانان از وجود بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در سراسر کشور خبر داد و گفت: امسال همه پروژه های که پیشرفت ۹۰ درصد دارند را شناسایی و تکمیل خواهیم کرد.

*برنامه برای اجرای تنظیم قراردادهای منطقی بازیکنان

وی استان همدان و نهاوند را مهد تربیت قهرمانان ورزش و پهلوانی خواند و گفت: برای ترویج روحیه قهرمانی و پهلوانی در کشور باید به قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی نهایت احترام گذاشته شود و در راستای رفع مشکلات آنها گام برداشته شود.

گودرزی ابراز داشت: اگر در تنظیم قرارداد بازیکنان نهایت دقت و تعادل مد نظر قرار می گرفت امروز شاهد طلب برخی از آن ها نبودیم.

وی در پایان سخنانش گفت: برای اجرا و تنظیم قراردادهای متعادل و منطقی امسال برنامه های مدون داریم.

انتهای پیام / ۸۹۰۱۶ / ط۳۰

ارسال نظر