|
|
کدخبر: ۱۶۰۴۷۳

امیدوارم با فیرات به تصمیم مشترکی برسیم

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: شایعه برکناری ام از باشگاه سایپا را شنیدم اما تحت تاثیر شایعه ها قرار نمی گیرم.

خلیل سپهر سبحانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدر مورد وضعیت سرمربیگری فصل آینده تیم سایپا گفت: امیدوارم بتوانیم با فیرات به یک تصمیم مشترک برسیم. او برای استراحت و دیدار خانواده اش از ایران رفته و لازم است پس از مراجعتش مسایل را به شکل دو جانبه طرح و سپس برای آینده تصمیم گیری کنیم.

وی در مورد اینکه مگر قرارداد فیرات با سایپا سه ساله نبود؟ گفت: ما برنامه ریزی سه ساله داشتیم و قرار شد که شرایط طرفین سال به سال برای عقد قرارداد جدید بررسی شود.

مدیرعامل سایپا در مورد اینکه چقدر احتمال دارد که خانواده فیرات به او اجازه بازگشت به سایپا را بدهند گفت: بشخصه امیدوارم ولی در این مورد نمی توانم نظری بدهم، ما تمایل داریم که با تثبیت شرایط موجود، همکاری مان را با وی ادامه دهیم، ولی نهایتا تصمیم پس ازمذاکرات طرفین مشخص خواهد شد.

مدیرعامل سایپا در مورد اینکه چند درصد ازبازیکنان تیم برای فصل آینده حفظ خواهند شد؟ گفت: عموم بازیکنان با باشگاه قرارداد دارند و ما تمایل داریم که اکثر قریب به اتفاق آنان را حفظ کنیم تا شرایط باثباتی داشته باشیم.

سبحانی در مورد شایعه برکناری خودش از مدیرعاملی سایپا گفت: من هم این مسئله را شنیده ام، اما به آنان توجهی نمی کنم چرا که نمی خواهم با درگیر شدن دراین دست مسائل فرصت های کاری فراروی مجموعه تحت مدیریتم را تحلیل دهم.

سبحانی در مورد اینکه چقدر از عملکرد خودش در فصل گذشته رضایت دارد؟ گفت: با ملاحظه تمام جنبه هایی که طی فصل گذشته دامنگیر باشگاه سایپا بوده، کسب رتبه بی سابقه هشتم - پس از ینج سال - با بودجه ای که تا یک سوم سالهای گذشته کاهش به خود دیده و نفرات جوان و کمتر شناخته شده ای که کادر و تیم را تشکیل می دادند، نشان از یک توفیق نسبی دارد. البته همه ما این توفیق را ناشی از لطف وعنایت خداوند می دانیم.

مدیرعامل سایپا افزود: فصل گذشته با اصلاحاتی که در سبک بازی و مدرن کردن نوع آن دنبال کردیم سبب شد جوانان شایسته ای از سوی سایپا به چرخه فوتبال ملی وارد شوند تا در طول فصل بازیهای پرطراوت و تماشاگر پسندی را از تیم به تماشا گذاریم. در حال حاضر با هدف برنامه ریزی برای فصل بعد، در حال آسیب شناسی کارهایمان هستیم.

وی در مورد میزان مبلغ پرداخت به بازیکنان گفت: ما تا کنون ۶۰ درصد از مبلغ قرارداد را به کادر و بازیکنان پرداخته ایم، ۱۰ درصد دیگر نیز طی روزهای آینده پرداخت می شود و ما بقی هم ازحساب و کتاب پایان فصل به آنان داده خواهد شد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر