|
|
کدخبر: ۱۶۰۴۷۸

دوست داشتم در بازی های آسیایی حضور داشته باشم

خبرگزاری تسنیم: آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان گفت: حاضرم هر بار چند کیلو از وزنم را کم کنم اما در ۷۴ کیلوگرم باقی بمانم. هر وقت توانستم در این وزن طلا بگیرم به یک وزن بالاتر خواهم رفت.

عزت الله اکبری که اکنون در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی می گیرد برای اینکه بتواند خود را سر وزن برساند باید فشار زیادی را تحمل و کیلوهای زیادی را کم کند. وی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر پاسخ به این سؤال که آیا به دلیل تحمل فشار زیاد در تمرینات قصد ندارد وزن خود را تغییر بدهد و به یک وزن بالاتر برود، اظهار داشت: فعلاً قصد ندارم در وزن بالاتر از ۷۴ کیلو کشتی بگیرم و می خواهم در این وزن باقی بمانم.

وی افزود: اینکه وزن کم کردن اذیتم می کند چندان مهم نیست. حاضرم هر بار چند کیلو از وزنم را کم کنم اما در وزن ۷۴ کیلوگرم باقی بمانم. هر وقت توانستم در این وزن طلا بگیرم به یک وزن بالاتر خواهم رفت.

کشتی گیر ۷۴ کیلوگرم آزاد کشورمان که در تمرینات تیم ملی حضور ندارد و به مسابقات آسیایی هم اعزام نخواهد شد، خاطرنشان کرد: به صورت انفرادی مدت زمان زیادی است که تمریناتم را آغاز کرده ام. نمی گذارم بدنم بدون تمرین بماند و آمادگی خودم را حفظ می کنم.

اکبری با بیان اینکه حضور نداشتن در اردوی تیم ملی و اعزام نشدن به مسابقات آسیایی تصمیم مربیان تیم ملی بوده، یادآور شد: برای من بسیار مهم بود که به مسابقات آسیایی بروم چون می توانستم به تجربیاتم اضافه کنم اما به نظر مربیان احترام می گذارم و به صورت اختصاصی تمریناتم را پیگیری می کنم تا آمادگی ام را حفظ کنم.

«بعد از مسابقات جام جهانی آمریکا که با قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان به اتمام رسید، قولی بابت تقدیر به شما داده اند؟» وی در پاسخ به این سؤال گفت: اگر انتظار تقدیر داشته باشی و کسی عمل نکند چه فایده ای دارد؟ نمی توانیم به این قول ها دلخوش کنیم و اگر دلخوش این تقدیرها باشیم فقط فکر خودمان را خراب کرده ایم و تمرکزمان به هم می ریزد.

انتهای پیام /

ارسال نظر