|
|
کدخبر: ۱۶۰۶۶۶

حاشیه های به جا مانده از سفر آبی پوشان به عربستان

خبرگزاری تسنیم: سفر کاروان تیم فوتبال استقلال به عربستان برای آبی پوشان چندان بی حاشیه نبود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال چهارشنبه هفته گذشته با قبول شکست مقابل الشباب عربستان از گردونه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. آبی پوشان پس از انجام این دیدار، روز پنجشنبه و جمعه برای زیارت خانه خدا راهی مکه و مدینه شدند که این سفر برای استقلالی ها با حاشیه هایی همراه بود.

* کاروان استقلال برای رفتن به مدینه و مکه به دو دسته تقسیم شدند. کاروان اول بازیکنان استقلال بودند که با هواپیما راهی جده و سپس با اتوبوس راهی مدینه و مکه شدند. کاروان دوم کادرفنی و تعدادی از میهمانان از جمله حجت الاسلام علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال، عزیز الله محمدی رئیس اتحادیه فوتبال و عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان بودند که به مدینه رفتند و سپس با اتوبوس راهی مکه شدند. مهدی رحمتی و هاشم بیک زاده در کاروان دوم حضور داشتند.

* زمانی که اعضای کاروان دوم به مدینه رسیدند، متوجه شدند که ساک های آنها با اشتباه مسئولان فرودگاه ریاض در فرودگاه این شهر جا مانده است. پس از ۲،۳ ساعت معطلی، ساک های این افراد با یک پرواز دیگر به مدینه ارسال شد. کاروان دوم پس از رسیدن به مدینه راهی هتلی در این شهر شدند که در این هتل تلفن همراه سید مهدی رحمتی و یکی از همراهان استقلال گم شد و با وجود تلاش زیاد برای پیدا کردن موبایل دروازه بان استقلال پیدا نشد که این مسئله باعثناراحتی رحمتی شد. رحمتی به دوستانش گفت که این موبایل به درد کسی نمی خورد چون تنها با اثر انگشت او باز می شود.

* دمپایی های کاروان دوم که به صورت دسته جمعی به خانه خدا رفته بودند، پس از برگشت در محل نبود و بیشتر آنها مجبور شدند پا برهنه به هتل برگردند!

* مهدی رحمتی هنگام رفتن به زیارت خانه خدا به زن میانسالی که روی ویلچر نشسته بود، کمک کرد تا به زیات خانه خدا برود.

انتهای پیام /

ارسال نظر