|
|
کدخبر: ۱۶۰۶۸۷

مروری بر دیدار برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته یک فوتبال

دیدار برگشت مرحله پلی آف رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور امروز ساعت ۱۶بین دو تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد و پیکان تهران درورزشگاه تختی مشهد برگزار می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،تیم فوتبال سیاه جامگاه مشهد دردیداربرگشت مرحله پلی آف رقابتهای لیگ دسته اول امروز ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی مشهد پذیرای تیم فوتبال پیکان تهران است.

این بازی برای هر دوتیم سرنوشت ساز است چرا که برنده این بازی برای مشخص شدن آخرین تیم راه یافته به لیگ برتر به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز می رود.

تیم سیاه جامگان مشهد نتوانست به عنوان تیم اول گروه صعودش را به لیگ برتر قطعی کند اما در بازی رفت در تهران نشان داد چیزی برای لیگ برتر شدن کم ندارد.

این تیم در بازی رفت ترمز پیکان را در شرایطی کشید که فرهاد کاظمی کار کشته هدایت پیکان را برعهده دارد. به هر حال کاراسانی نبوداما بازیکنان سیاه جامگان توانستند پیکان را در تهران متوقف کنند و با خیالی آسوده تر نسبت به حریف در بازی امروز حاضر شوند.

تیم سیاه جامگان با حمایت هوادارانش می تواند یک پله خود را به حضور در لیگ برتر نزدیک تر کند و با غلبه بر فجر شهید سپاسی و دومین نماینده خراسان لیگ برتر شود.

در آن سوی میدان، تیم پیکان با هدایت فرهاد کاظمی نتوانست در تهران مقابل سیاه جامگان مشهد به برتری برسد این تیم باید این بازی را ببرد تا برای لیگ برتری شدن به مصاف فجر شهید سپاسی برود.

گفتنی است: پیکانی ها در بازی رفت نسبت به عملکرد داوری معترض بودند چراکه اعتقاد داشتند یک پنالتی داور مسابقه به نفعشان نگرفته است.

شایان ذکر است: برنده بازی امروز برای مشخص شدن آخرین تیم راه یافته به لیگ چهاردهم به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز می رود.

انتهای پیام /

ارسال نظر