|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۰۳

اخبار کوتاه تیم ملی در آفریقای جنوبی

سرمربی تیم ملی معتقد است باید بازیکنان تیم ملی هرچه سریع تر از لحاظ بدنی به استانداردهای بالای جهانی برسند.

به گزارشخبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران در سومین روز تمرینی حضور خود در اردوی آفریقای جنوبی صبح روز گذشته ابتدا به کارهای بدنی مشغول شده و حدود دو ساعت بدنسازی کردند.

*ملی پوشان سپس در ساعات میانی روز راهی پاساژ سنتون، یکی از مراکز خرید بزرگ ژوهانسبورگ شده تا در همین روزهای ابتدایی به گشت و گذار و خرید بپردازند.

*تمرین عصر ملی پوشان در کمپ تمرینی مودر فونتین ژوهانسبورگ به کار با توپ اختصاص داشت که این تمرینات زیر نظر کی روش به مد دو ساعت برگزار شد. جالب اینکه در این تمرین خلعتبری و خانزاده از سایر بازیکنان آماده تر بودند و آمادگی این دو به خصوص خانزاده تحسین کادرفنی را به همراه داشت.

*در این تمرین بازیکنان لباس سبز، کادرفنی لباس مشکی و تدارکات تیم لباس قرمز رنگ بر تن داشتند.

*حضور یا عدم حضور بازیکنان سپاهان در اردوی آفریقای جنوبی همچنان مبهم مانده و در حالی که مسئولان فدراسیون اصرار دارند که این تعداد پس از بازی با الهلال راهی آفریقای جنوبی خواهند شد، اما کی روش این موضوع را نپذیرفته و آنها را برای این اردو خط زده است.

*برونو، دستیار برزیلی کی روش به جمع ملی پوشان در اردوی آفریقای جنوبی اضافه شد.

*کی روش همچنان از عدم حضور تمام بازیکنان تیم ملی در آفریقای جنوبی ناراحت است تا جایی که او در اظهارنظری کوتاه عنوان کرد اردوی آفریقای جنوبی برای ما بسیار حائز اهمیت است چون بازی اول ما در جام جهانی با یک تیم آفریقای(نیجریه) است و به همین دلیل باید زودتر به آفریقا می آمدیم تا با شرایط این گونه کشورها بیشتر آشنا شویم و ای کاش این سفر با شکل و شمایل قشنگ تری برگزار می شد.

وی همچنین در مورد اینکه آیا حق را به باشگاه ها نمی دهد معتقد بود که تیم ملی در بین مردم جایگاه خاص خودش را دارد و به همین دلیل باید در آستانه جام جهانی با شرایط بهترین کار را آغاز می کردیم.

سرمربی تیم ملی که این روزها تمرکز اصلی اش روی کارهای بدنی استوار است در خصوص دلایل این امر گفت: بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ ایران به نسبت بازیکنان کشورهای اروپایی از دوندگی و قدرت بدنی کمتری برخوردار هستند. به همین دلیل باید روی این موضوع به صورت ویژه کار کنیم تا آنها نیز به یک استاندارد بالا برسند.

تیم ملی بامداد سه شنبه گذشته با ۱۰ بازیکن برای برگزاری اردوی خود در آفریقای جنوبی از دوبی راهی ژوهانسبورگ شد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر