|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۷۹

دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی:

دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت: خوشبختانه امکانات اردو قابل ستایش است و کادر فنی و ملی پوشان برای حضوری قدرتمند در این رقابتهای معتبر تلاش خوبی داشته اند.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی در جریان بازدید از اردوی آمادگی تیم ملی موی تای اعزامی به مسابقات جهانی مالزی اظهار داشت: خوشبختانه امکانات اردو قابل ستایش است و کادر فنی و ملی پوشان برای حضوری قدرتمند در این رقابتهای معتبر تلاش خوبی داشته اند.

دلداده مهربان در این بازدید که " حمد الله عبادتی " سرپرست انجمن موی تای نیز حضور داشت، از زحمات مسئول جدید این انجمن قدردانی کرد و برای یکایک نفرات حاضر در اردو آرزوی توفیق نمود.

وی همچنین امکانات اردوی " آبسرد " دماوند را ایده آل خواند و افزود: برای حضور در این اردو از ۲۲ ملی پوش دعوت بعمل آمد و قرار است حداکثر ۱۰ موی تای کار به مسابقات جهانی مالزی اعزام شوند.

مهربان ادامه داد: تلاش مربیان و ملی پوشان در این اردو امید بخش است و آماده ترین موی تای کاران به مالزی اعزام خواهند شد.

دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی افزود: برای آنکه حرف و حدیثی پیش نیاید از ۲۲ موی تای کار دعوت بعمل آمد تا در اردوی تدارکاتی حضور یابند و طبعا ملی پوشانی که آماده باشند به این مسابقات معتبر اعزام خواهند شد.

وی در ادامه اظهار داشت: فدراسیون انجمنهای ورزشی سیاستهای انجمن موی تای را در راستای وفاق و همدلی میان این خانواده حمایت می کند و من امیدوار هستم این رشته در پرتو همگرایی و دوری از اختلاف بتواند در عرصه رقابتهای معتبر برون مرزی به افتخارات مهمی دست یابد.
مهربان پتانسیل موجود در موی تای کشور را قابل توجه دانست و گفت: کسب کرسی های مهم جهانی و آسیایی در کنار حضوری پرقدرت در میادین بزرگ بین المللی در اولویت برنامه ها قرار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است خانواده موی تای برای موفقیت ورزشکاران در مسابقات مهم جهانی و قاره ای و برافراشته شدن پرچم مقدس ایران عزیز، دست در دست هم قرار دهند و برای رسیدن به این مهم اختلافات را بزدایند و انسجام را سرلوحه کار قرار دهند.

انتهای پیام /

ارسال نظر