|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۸۰

مسابقات جام برترنیهای دارت کشور؛

مسابقات جام برترینهای دارت در خانه دارت شهید کشوری تهران برگزار شد که در بخش آقایان سید " حسین پیشوایی " توانست با یک بازی برتر به مقام نخست اولین دوره این رقابتها دست یابد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،۳۲ بازیکن برتر رنکینگ کشور در سال ۹۲ در بخش آقایان امروز به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی فینال، سید " حسین پیشوایی " با برتری ۷ بر ۲، " کامبیز حافظی " بازیکن تهرانی و نفر دوم رنکینگ کشوری را شکست داد و ضمن کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات توانست به اردوی انتخابی تیم ملی راه پیدا کند.

بر اساس این گزارش " داریوش خورشیدی " از استان فارس به همراه " حسین اعرابی " از استان اصفهان ضمن کسب مقام سوم مشترک توانست مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را کسب نماید.

همچنین در رده بانوان پس از پنج دوره مسابقه در طول سال ۹۲،۱۶ بانوی برتر رنکینگ کشوری در یک مسابقه حساس به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان " ساجده احمدی " از استان گلستان توانست ضمن شکست پنج بر یک هم استانی خویش با نام " سونیا جرجانی " و کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات مجوز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی را به دست آورد.

بازی نیمه نهایی نیز بین " سارا خدادادی " از استان خوزستان و " ترانه برکتی " از استان فارس انجام شد که با نتیجه ۴ بر ۳ به پایان رسید و وی ضمن کسب مقام سوم توانست به همراه " سونیا جرجانی " و " سارا خدادادی " به اردوی تیم ملی دعوت شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر