|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۸۱

همراهان استقلال به عربستان کمک های زیادی به ما کرده بودند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سفر خوبی به عربستان داشتیم اما شکست استقلال پدر همه را درآورد.

میرشاد ماجدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدرباره دیدار استقلال مقابل الشباب و حذف آبی پوشان از لیگ قهرمانان آسیا گفت: خداوکیلی بازی دست استقلال بود و خوب پیش می رفتیم و چند موقعیت خوب هم داشتیم، اما من فکر کردم در آن صحنه داور می خواهد آفساید اعلام کند، اما به یکباره فهمیدیم پنالتی گرفته است. هنوز هم نمی دانم چرا داور آن صحنه را پنالتی گرفت.

وی افزود: به اعتقاد من او بسیار سختگیرانه قضاوت کرد و بعد از ضربه پنالتی هم چون چیزی برای از دست دادن نداشتیم، حمله کردیم که گل برتری را بزنیم و متاسفانه گل دوم را خوردیم. بچه ها خوب بازی کردند، ولی داوری به ما ضربه زد. امسال ما مشکلاتی زیادی داشتیم و کار بسیار سخت بود. بچه ها زحمت خود را کشیدند و مدیریت و کادر فنی هم تلاش کرد، ولی در مجموع از گردونه رقابت ها حذف شدیم و در لیگ هم عنوان پنجم را به دست آوردیم.

وی درباره انتقاداتی که بابت تعداد نفرات زیاد در کاروان استقلال به عربستان مطرح شده است، گفت: یک سری مسائل مدیریتی است و من مسئول اجرای آن هستم. تا آنجا که من می دانم، هر کدام از این نفرات که با استقلال به عربستان آمده بودند، کمک های بزرگی به تیم کردند و این برای اولین بار نیست که یک باشگاه تعدادی را برای سفر زیارتی همراه خود می برد.

ماجدی درباره گم شدن موبایل رحمتی و اتفاقاتی که در کشور عربستان رخ داد، گفت: ظاهرا رحمتی موبایلش را در مدینه به شارژ زده بود و با توجه به آنکه این محیط عمومی بود، موبایل او را برداشته بودند. یک سری مشکلات هم در مدینه اتفاق افتاد که در برخی از سفرها طبیعی است، ولی در مجموع سفر با توجه به اینکه به خانه خدا رفتیم، سفر خوبی بود؛ اما باخت استقلال پدر همه را درآورد. می گویند شکست بی پدر و مادر است، ولی برد صد صاحب دارد.

وی درباره اینکه آیا قلعه نویی برای فصل آینده در استقلال می ماند یا نه؟ گفت: بعد از شکست استقلال همه از هم جدا شدیم و برای زیارت به خانه خدا رفتیم و فرصت نشد که در این مورد صحبت کنیم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر