|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۲۳

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان:

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان گفت: همیشه بر روی جنگندگی و روحیه «خواستن» تاکید داشته ام و به نظرم اگر کسی واقعا بخواهد، می تواند از غیرممکن، ممکن بسازد.

به گزارشخبرگزاری فارس، با نزدیک شدن به آغاز رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا، بانوان ملی پوش کشورمان آخرین تمرینات خود را پشت سر می گذارند.

فریبا سلیمانی، سرمربی تیم ملی در خصوص آمادگی بانوان ملی پوش گفت: طی مدت برگزاری اردو، علاوه بر تمرینات تاکتیکی و تکنیکی، روی بدنسازی و آمادگی روانی ورزشکاران کار کردیم و در حال حاضر بازیکنان از روحیه خوبی برخوردار هستند.

وی افزود: اینکه ایران میزبان این مسابقات است، از نظر شرایط روانی، تاثیر بسیار مثبتی روی ورزشکاران داشته و انگیزه آنها را برای پیروزی چند برابر کرده است، البته من همیشه روی جنگندگی و روحیه خواستن تاکید داشته ام و به نظرم اگر کسی واقعا بخواهد، می تواند از غیرممکن، ممکن بسازد.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: به غیر از چین که قهرمان جهان است، ژاپن اصلی ترین حریف ماست و ورزشکاران ما با آنالیز بازی های این تیم ها، شناخت کافی در مورد نقاط ضعف و قوت تیم های حریف دارند.

سلیمانی افزود: ساعات تمرین را طوری انتخاب کردیم که ورزشکاران در تمامی ساعات، آمادگی بازی داشته باشند و در واقع با چرخشی بودن این ساعات، بدن آنها آمادگی های لازم برای فعالیت در ساعات مختلف را داشته باشد، ضمن اینکه تمرینات بدنسازی و استخر نیز مهیا بوده و اگر ورزشکاران با همین آمادگی امروزی خود وارد مسابقات شوند، مطمئن هستم که نتایج خوبی در پیش خواهد بود.

وی با اشاره به انجام کلاسبندی ورزشکاران گفت: تعدادی از تیم ها وارد مشهد شده اند و کلاسبندی ورزشکاران امروز در حال انجام است و سعی ما بر این است تا تمرینات را تا آخرین زمان ممکن انجام دهیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان برویم.

رقابت های قهرمانی والیبال نشسته آسیا، انتخابی قهرمانی جهان و پاراآسیایی کره جنوبی، از فردا به میزبانی مشهد مقدس آغاز شده و تا ششم اردیبهشت ماه در جریان خواهد بود.

انتهای پیام / د

ارسال نظر