|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۲۶

می خواهیم راهی اروپا شویم

سرمربی تاتنهام پیش از رویارویی با فولام تاکید کرد تیمش برای شکست خوردن به این دیدار نمی رود.

به گزارشخبرگزاری فارس، دیدار تیم های تاتنهام و فولام از هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس امروز(شنبه) از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه وایت هارت لین لندن آغاز می شود.

تاتنهام اکنون با ۶۰ امتیاز ششم است و فولام با ۳۰ امتیاز رده هجدهم را در اختیار گرفته است. تاتنهام برای حضور در دیدارهای اروپایی می جنگد و از سوی دیگر فولام برای رهایی از سقوط به فکر ادامه روند رو به رشد خود است.

تیم شروود در مورد این دیدار گفت: تمام تلاش و تمرکزمان روی این است که تا جای ممکن رتبه بهتری در پایان فصل داشته باشیم. مردم می گویند هر چه تعداد بازی های شما کمتر باشد، شانس شما برای رسیدن به هدفتان بیشتر است. باید مانند لیورپول باشیم که در این فصل در هیچ دیدار اروپایی حضور نداشته و در حال رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است.

شروود افزود: آخرین باری که ما راهی لیگ قهرمانان اروپا شدیم به همان سالی برمی گردد که هیچ حضوری در دیدارهای اروپایی نداشتیم. آمار و ارقام هیچ گاه دروغ نمی گویند. بدون شک در رویارویی با فولام تلاش نمی کنیم که شکست بخوریم! اگر این اتفاق بیفتد، در حالی که چهار پیکار تا پایان فصل باقی مانده نمی توانیم به دیدارهای اروپایی راه پیدا کنیم. این اتفاق خوبی برای تاتنهام نیست.

شرایط تیم شروود در تاتنهام زیاد مشخص نیست و بسیاری بر این باور هستند که او آینده ای در این باشگاه نداشته و در پایان فصل از این تیم اخراج خواهد شد.

انتهای پیام / د

ارسال نظر