|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۴۲

راجرز:

خبرگزاری تسنیم: سرمربی ایرلندی تیم فوتبال لیورپول ستاره انگلسی خط میانی قرمزپوشان مرسی ساید را بهترین بازیکن دنیا در پست خودش می داند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، برندان راجرز که تیمش در آستانه کسب اولین قهرمانی خود در لیگ برتر از سال ۱۹۹۰ قرار دارد، استیون جرارد، کاپیتان قرمزپوشان مرسی ساید را بهترین هافبک بازیگردان دنیا معرفی کرد.

راجرز در تمجید از هافبک انگلیسی تیمش که در این فصل ۱۳ گل زده و ۱۱ پاس گل داده است گفت: بعضی وقت ها فرم و تاثیری که جرارد بر بازی ما دارد نادیده گرفته می شود در حالی که کیفیت و توانایی بازیگردانی او در زمین بازی بر همه آشکار است. نباید فراموش کنیم که او در حال حاضر بهترین هافبک فوتبال اروپا در زمینه کنترل بازی است. بازیکنان زیادی نیستند که بتوانند از پس کارهایی که جرارد انجام می دهد برآیند؛ اینکه یکی از بهترین هافبک های هجومی اروپا باشید اما تغییر به یک هافبک بازیگردان و کنترل کننده تغییر پست بدهید و در آن هم بهترین شوید.

وی افزود: من حاضر نیستم جرارد را با هیچ یک از هافبک های تخریبی که در تیم های مطرح اروپا بازی می کنند عوض کنم چون می دانم او چه چیزهایی می تواند به لیورپول بدهد.

سرمربی ایرلندی لیورپول در خصوص نقش جرارد در کمک به او برای به اوج رساندن لیورپول تصریح کرد: جرارد یک هافبک بازیساز است اما اینکه در همین پست به دفاع هم می پردازد او را بی نظیر کرده است. از جرارد با وجود تمام کارهایی که برای ما انجام داده تقدیر و تمجید نشده است. توانایی او برای خواندن بازی حریف فوق العاده است.

استیون جرارد یکی از ۳ بازیکن لیورپول است که امسال برای دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل جاری لیگ برتر انگلیس نامزد شده اند. لوئیز سوارز و دنیل استوریج ۲ بازیکن دیگر هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر