|
|
کدخبر: ۱۶۰۸۵۲

در پرسپولیس هیچ چیز سر جایش نیست

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان پرسپولیس گفت: درست است که در زمان بدی نیمکت نشین شدم ولی برای رفتن به جام جهانی ناامید نیستم.

محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد دعوت نشدن به تیم ملی گفت: بازی در جام جهانی آرزوی من بوده و هست ولی تا الان این شانس را نداشتم که در اردوی تیم ملی باشم. با این حال ناامید نیستم و سعی می کنم آمادگی ام را حفظ کنم تا شاید در اردوی اتریش به جمع ملی پوشان اضافه شوم.

وی افزود: در ۸ سال گذشته معمولا در اکثر اردوها حاضر بودم و حالا که مجتبی جباری هم نیست فکر می کنم فضا برای من بازتر شده و بیشتر می توانم به تیم ملی کمک کنم. با این حال در دو، سه بازی پایانی نیمکت نشین شدم و همین موضوع باعثشد کی ر وش دعوتم نکند.

نوری اظهار داشت: کی روش مدت ها قبل به من گفت که سبک بازی ات را دوست دارم و فکر می کردم دعوت شوم. به هر حال حق انتخاب با او است و من برای موفقیت تیم ملی دعا می کنم. هنوز برای رفتن به جام جهانی ناامید نیستم و اگر به اردوی اتریش دعوت شوم خودم را نشان خواهم داد. فقط یک فرصت می خواهم تا خودم را به کی روش ثابت کنم.

او در پاسخ به این سوال که از علی دایی بابت نیمکت نشینی ناراحت نیستی گفت: در بدترین زمان ممکن نیمکت نشین شدم و در ۳ بازی آخر فقط ۲۰ دقیقه بازی کردم. دایی دوست من است و من هیچ وقت درباره نیمکت نشینی با او حرفی نزدم. شاید خیلی مواقع در مورد مشکل بازیکنان با دایی و باشگاه حرف زدم ولی در مورد خودم هیچ وقت صحبت نکردم. به هر حال نیمکت نشینی جزیی از فوتبال است ولی متاسفانه در بدترین زمان نیمکت نشین شدم.

نوری در مودر آینده اش در پرسپولیس تصریح کرد: اصلا نمی دانیم در باشگاه با چه کسی صحبت کنیم. الان دو پیشنهاد خوب خارجی دارم اما منتظر مشخص شدن وضعیت پرسپولیس هستم. بچه ها به عنوان کاپیتان در مورد شرایط باشگاه با من حرف می زنند ولی من هم خبری ندارم. پرسپولیس می خواهد به آسیا برود و ما نباید زنگ تفریح باشیم. متاسفانه الان در باشگاه هیچ چیز سر جایش نیست.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: من ۵ سال در این تیم بودم و بالا و پایین زیاد داشتیم. ما این تیم را دوست داریم، فقط امیدوارم تکلیف باشگاه دیر مشخص نشود تا بازیکنان جدا شوند و پرسپولیس دوباره عقبگرد داشته باشد. خواهش من از وزارت ورزش این است که تکلیف بازیکنان، کادرفنی و مدیریت را مشخص کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر