|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۳۱

موحدنیا گفت: نخستین مرحله اردوی تیم ملی ووشو اعزامی به بازی های آسیایی اینچئون را با آمادگی بسیار مطلوب سانداکارنمان آغاز کردیم.

رامین موحدنیا مربی تیم ملی ساندا در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: طبق برنامه ریزی کادر فنی تیم های ملی ووشو ۹ مرحله اردو برای کسب آمادگی کامل و حضوری موفق در بازی های آسیایی اینچئون در نظر گرفتیم که خوشبختانه سانداکاران راه یافته به نخستین مرحله این اردوها که از ۱۹فروردین بود همگی در شرایط مطلوبی از نظر بدنی و فنی برای این مرحله از اردو بودند.

وی ادامه داد: با توجه به مسابقات آسیایی و جهانی که در نیمه دوم سال گذشته در بخش جوانان و بزرگسالان ووشو داشتیم و همچنین برگزاری رقابت های لیگ برتر باعثشد تا سانداکاران در سطح آمادگی بسیار خوبی اردوی اول را آغاز کنند و یک مرحله از نظر فنی جلوتر افتادیم زیرا همیشه در اردوی اول با برنامه ریزی های کادر فنی ووشوکاران را به یک آمادگی پایه ای فنی می رساندیم و در مراحل بعدی تخصصی تر تمرین می کردیم، که خوشبختانه امسال و در این اردو بچه ها همگی آن آمادگی پایه مورد نظر مارا داشتند و این باعثامیدواری کادر فنی در نتیجه گیری در بازی های آسیایی اینچئون شد.

وی افزود: در حال حاضر ۲۰ سانداکار در اردو حضور دارند که ۱۵ نفر از آنان عناوین قهرمانی آسیا و جهان را یدک می کشند که طبق برنامه ریزی کادر فنی در دومین مرحله از اردوها که از ۶ اردیبهشت آغاز می شود این افراد باید بصورت دوره ای با هم مبارزه کنند و در هر وزن دونفر از بازیکنانی که بیشترین برد را داشت در اردو باقی می ماند.

وی همچنین ادامه داد: با توجه به این شرایط سانداکاران بر اساس توانایی واقعی خود در اردو باقی می مانند وهیچ کس به راحتی از اردو حذف نشده و یا براساس شانس در اردو نمی ماند و فقط آمادگی ووشوکاران و پیروزی در مبارزات است که آنان را در اردو نگه می دارد.

موحدنیا گفت: این مرحله از اردو تا روز دوشنبه ۱ اردیبهشت ادامه دارد، وبعد از آن سانداکاران به مدت۵ روز استراحت می روند و در روز ۶اردیبهشت با نخستین مرحله دوره ای انتخابی دومین مرحله اردوی خود را آغاز می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در وزن ۵۶ کیلوگرم: علی بختیاری، اکبر محمدذزاده، مرتضی خدابنده لو و افشین سلیمی، در ۶۰ کیلوگرم: علی یوسفی، سعید شیبک، جعفر شیرزاد و علیرضا بختیاری، در ۶۵ کیلوگرم: محسن محمدسیفی، حسن کریمی فر و جواد قزسفلو، در وزن کیلوگرم: سجاد عباسی، مسعود فاضلی، مجتبی حسین زاده، میلاد قزسفلو و علیرضا صحرانشین و در وزن کیلوگرم: جواد آقایی، امیر فضلی، حمیدرضا لادور و مرتضی نوروزی حضور دارند که زیر نظر تمرینات را زیر نظر حسین اوجاقی به عنواان سرمربی بخش ساندا و من به عنوان مربی به منظور آماده سازی برای حضور در بازی های آسیایی اینچئون تمرین می کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر