|
|
کدخبر: ۱۶۱۱۲۱

دیدار پلی آف لیگ دسته اول فوتبال

تیم فوتبال پیکان با برتری مقابل سیاه جامگان ابومسلم مشهد برای رسیدن به لیگ برتر باید به مصاف فجرسپاسی برود.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، دیدار برگشت تیم های فوتبال سیاه جامگان ابومسلم مشهد و پیکان در چارچوب مرحله پلی آف لیگ دسته اول عصر امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی مشهد آغاز شد که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند و با توجه به تساوی دیدار رفت، کار به وقت های اضافه کشیده شد.

در جریان نیمه اول حمید غلامی بازیکن سیاه جامگان ضربه سری به سمت دروازه پیکان زد که پس از دفع مسعود همامی توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. در طرف مقابل هم جهانگیر عسگری بازیکن پیکان موقعیت تک به تکی با دروازه بان سیاه جامگان داشت که نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

محمدصادق بارانی بازیکن پیکان نیز در دقیقه ۳۹ شوت محکمی زد که از کنار دروازه سیاه جامگان عبور کرد. در پایان نیمه نخست دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در نیمه دوم روح الله باقری بازیکن سیاه جامگان در دقیقه ۴۸ توانست توپ را وارد دروازه پیکان کند اما داور آن را به علت آفساید مردود اعلام کرد.

همچنین جهانگیر عسگری بازیکن پیکان دو سه موقعیت تک به تک با دروازه بان سیاه جامگان به دست آورد که نتوانست به گل تبدیل کند.

در دقیقه ۴ وقت اضافه اول محمد برجلو توانست گل پیروزی بخش پیکان را به ثمر برساند و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یابد. شاگردان فرهاد کاظمی در دقیقه ۱۰۸ توسط مرتضی آقاخان به گل دوم خود دست یافتند. پس از این گل هواداران مشهدی وارد زمین شدند و باعثشدند بازی چندین دقیقه متوقف شود. در دقیقه ۱۱۶ نیز مجید خدابنده لو موفق شد گل سئم پیکان را به ثمر برساند.

در دقیقه ۱۱۸ نیز سیاه جامگان توسط مصطفی شهرکی یک از گل های خورده را جبران کرد.

بدین ترتیب پیکان موفق شد سیاه جامگان را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود و بدین ترتیب پیکان در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر یک سیاه جامگان را شکست داده و حریف فجر سپاسی در پلی آف شود.

پیکان برای رسیدن به لیگ برتر باید در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف فجرسپاسی برود. بازی رفت دو تیم ۶ اردیبهشت و دیدار برگشت ۱۱ اردیبهشت برگزار می شود.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر