|
|
کدخبر: ۱۶۱۱۶۷

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: سه گزینه برای سرمربی گری ملوان داریم که فردا در هیأت مدیره باشگاه گزینه نهایی را انتخاب می کنیم.

مسعود معمایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد جلسه ای که امروز با اسکوچیچ داشت، گفت: پیش از این یک جلسه هفت ساعته محجوب با اسکوچیچ داشت که آن زمان سرمربی ملوان پیشنهاد ۴۵۰ هزار دلاری محجوب را قبول نکرد و گفت: اجازه بدهید فصل تمام شود.

وی ادامه داد: من هم مثل محجوب اعتقاد داشتم باید اسکوچیچ را حفظ کنیم اما بعد از آنکه محجوب از ادامه حضورش در ملوان انصراف داد با اعضای هیأت مدیره صحبت کردیم تا اسکوچیچ حفظ شود و پس از آن بحثحسابرسی ها پیش آمد و سپس ما هم با توجه به جدایی محجوب ۱۵۰ هزار دلار از مبلغ پیشنهادی او را کم کردیم و با اجازه هیأت مدیره من با یک بسته ۳۰۰ هزار دلاری نزد اسکوچیچ رفتم، جلسه خوبی هم با او برگزار کردیم اما سرمربی ملوان گلایه هایی داشت که حق بود. اینکه از طرف باشگاه با او تماسی گرفته نشده به هر حال باشگاه هنوز نظم لازم را پیدا نکرده است.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: اسکوچیچ به من گفت: ۶۰ هزار دلار از مبلغ قرارداد ۱۲۰ هزار دلاری او باقیمانده و ابتدا باید این طلبش را بدهیم و او سپس برای استراحت نزد خانواده اش برود و در مورد پیشنهاد باشگاه فکر می کند. البته ما فردا در جلسه هیأت مدیره سه گزینه سرمربیگری ملوان را بررسی خواهیم کرد و در نهایت یکی به عنوان سرمربی انتخاب خواهد شد. اسکوچیچ هم یکی از این گزینه هاست.

معمایی با اشاره به جذب اسپانسر از سوی محجوب برای ملوان گفت: محجوب با یک شرکت قرارداد ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی امضاء کرده که این شرکت قرار است به عنوان حامی مالی سالی ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به باشگاه ملوان پول بدهد که محجوب آن را به عنوان یک هدیه به مردم انزلی تقدیم کرده است.

وی افزود: من هم پیشنهاد تأسیس دانشگاه علمی - کاربردی را مطرح کرده ام که قرار است فردا در هیأت مدیره باشگاه در مورد آن تصمیم گیری کنیم.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر