|
|
کدخبر: ۱۶۱۷۶

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطمئن باشید من این دفعه آنقدر اساسی این موضوع را پیگیری می کنم که همه لذت ببرند.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، علی دایی پس از حضور در مراسم موسسه خیریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من به عنوان یک ایرانی برای کمک در این مراسم شرکت کردم ان شاءالله همه مردم ما دست به کار خیر بزنند ما اگر همه با هم بخواهیم خیلی کارهای بزرگ می توانیم انجام دهیم اگر همه با هم دست به دست هم بدهیم مشکلات جامعه را می توانیم بیش از اندازه حل کنیم و کارهای خیلی بزرگ را برای ایران بزرگ انجام دهیم.

وی افزود: کمک به خانواده های بی سرپرست یک وظیفه است که هر مسلمانی باید آن را انجام دهد، این رسالت باید توسط مسلمانان به عنوان یک کار پسندیده انجام شود تا خدای بزرگ جزای آن را در آن دنیا انجام دهد.

دایی درباره اتفاقات اخیر و صحبت هایی که در فوتبال ما مطرح می شود اما پس از گذشت مدتی تکذیب می گردد، گفت: متاسفانه اگر دقت کنید خیلی ها در رسانه ها نیستند و دوست دارند به هر طریقی که شده خود را در رسانه ها نشان دهند و حرفی بزنند تا بگویند ما هم هستیم.

وی افزود: این افراد نمی توانند صحبت های فنی کنند اما برای مطرح کردن خودشان با برخی مسائل تلاش می کنند که خود را نشان دهند. شما به بازی اخیر به دقت نگاه کنید همه روزنامه ها و تلویزیون به خوبی به آن پرداختند اما این وسط بعضی ها مسائلی را مطرح می کنند که معلوم نیست در این ماجرا هستند یا نه. من گفتم شاید خیلی ها هستند که چشم خود را می بندند و دهانشان را باز می کنند. مطمئن باشید من این دفعه آنقدر اساسی این موضوع را پیگیری می کنم که خودشان و همه لذت ببرند. مطمئن باشید اگر آقایان یکی از حرف هایشان را ثابت کنند دیگر در این فوتبال نمی مانم، امیدوارم که آقایان نیز این طور باشند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری که مایلی کهن گفته پرسپولیس امسال با ۵۰ میلیارد تومان بسته شده، گفت: رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است و می تواند درباره همه چیز توضیح دهد. این هم جزو صحبت هایی است که آقایان بدون اطلاعات حرف می زنند وقتی می گویند دایی ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قراردادش است و یا برادر او ۳۰۰ میلیون گرفته، درباره بقیه آن خودتان قضاوت کنید.

در همین هنگام بود که رویانیان گفت: به نظرم این ارقام را ضربدر ۱۰ کردند.

دایی افزود: من کاری ندارم که رقم ها ضربدر ۱۰ شده یا ۲۰ من می گویم ۵۰ میلیارد است یا حتی مبلغ بیشتری باید مطرح شود، اینها فقط می خواهند اذهان عمومی را منحرف کنند و یکسری اتهامات به مسائل شخصی و خود افراد وارد کنند اما مردم باهوشند و همه چیز را می دانند، آقایان می خواهند با افکار عمومی بازی کنند.

دایی ادامه داد: در قشری که توقع دارد همه به او احترام بگذارند این جور مسائل قابل قبول نیست مطمئن باشید تمام این مسائل را ریز به ریز پیگیری می کنم این دفعه یک بار گفتم باز هم می گویم حتما در خدمت مقامات قضایی خواهم بود تا صحبت های دروغ آقایان را که حرف زدند و یکسری مسائل را به قوه قضائیه ربط می دهند و اداره مالیات و حتی بی احترامی می کنند پیگیری خواهم کرد. آقایان که به دایی تهمت می زنند، به هر جا که دوست دارند تهمت می زنند، مگر بی حساب و کتاب است؟ آقایان به خانواده و برادرم اتهام زدند مثل اینکه آقایان یادشان رفته مربی سایپا بودند مشاور حقوقی باشگاه بودند، در تیم ملی چه کسی زمانی که من بازی می کردم دکتر تیم ملی زمان آقایان بود؟ مثل اینکه یادشان رفته من به آقایان می گویم نه تنها من و برادرم، هر کسی دیگر که باشد اگر توانایی فنی اش خوب باشد از آن استفاده می کنم.

ارسال نظر