|
|
کدخبر: ۱۶۱۹۲۵

لیگ قهرمانان آسیا

روز سه شنبه تراکتورسازی و سپاهان دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان قطری و عربستانی می روند.

به گزارشخبرگزاری فارس، روز سه شنبه دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می روند. تراکتورسازی که وداعی زودهنگام و تلخ با آسیا داشت باید از تیم قطری لخویا میزبانی کند و سپاهان نیز در عربستان در دیداری حساس و تعیین کننده به مصاف تیم الهلال عربستان می رود. نگاهی به این دو بازی می اندازیم؛

الهلال عربستان - سپاهان ایران؛ در انتظار طوفان زرد در آسیا

سپاهان هفت امتیازی در رده دوم جدول گروه D قرار دارد و اگر بتواند از الهلال عربستان سه امتیاز را بگیرد بدون هیچ چون و چرایی به مرحله بعدی صعود خواهد کرد. مساوی در عربستان هم می تواند زردپوشان را به مرحله بعد برساند به شرطی که تیم الاهلی و السد قطر مساوی کنند. شاگردان کرانچار نباید در ریاض بازنده شوند زیرا باخت به معنای حذف از لیگ قهرمانان آسیاست. سپاهان بعد از بازی خوب و پیروزی ۴بر صفر مقابل السد قطر با روحیه به مصاف حریف عربستانی می روند. از جمع ملی پوشان سپاهان فقط رحمان احمدی از تیم جدا شده تا خود را به آفریقای جنوبی برساند و دیگر ملی پوشان همچنان با سپاهان هستند. البته ظاهرا کی روش گفته دیگر به آنها نیازی ندارد ولی بعید است که او بتواند فراتر از قانون عمل کند و حتی پای مدیران عالی رتبه سپاهان هم به ماجرا باز شد. در نهایت سپاهان با کسب مجوز صعود در عربستان می تواند فوتبال ایران را شاد کند. حذف سپاهان برای فوتبال باشگاهی ما در آسیا ضربه بزرگی محسوب می شود. بخصوص اینکه تراکتورسازی و استقلال هم از گردونه کنار رفته اند اما قطب زرد فوتبال ایران می خواهد نشان بدهد که در آسیا هم حرف های زیادی برای گفتن دارد. فوتبال دوستان ایرانی در انتظار طوفان زرد در آسیا هستند.

جدول گروه D

۱ - الاهلی امارات ۷ امتیاز

۲ - سپاهان ایران ۷ امتیاز

۳ - الهلال عربستان ۶ امتیاز

۴ - السد قطر ۵ امتیاز

تراکتورسازی ایران - لخویای قطر؛ شام آخر اولیویرا در بازی تشریفاتی

این بازی یک مسابقه کاملا تشریفاتی برای قرمزپوشان تبریزی است و تونی اولیویرا هم در شبکه های اجتماعی از این مسابقه به عنوان آخرین بازی خود در تراکتورسازی اسم برده است. تونی دوست دارد در این بازی حداقل به پیروزی برسد تا کمی از تلخی حذف از آسیا را از اذهان هواداران پاک کند. شرایط تراکتورسازی خیلی آرام به نظر نمی رسد. رئیس هیات مدیره باشگاه استعفا کرد و شایعه هایی در مورد تغییر مدیرعامل هم منتشر شد شایعه ای که البته از سوی نظمی تکذیب شد با همه این شرایط تراکتورسازی باید در این بازی پیروز شود. ملی پوشان تراکتورسازی یعنی کریم انصاری فرد و حامد لک هم به اردوی تیم ملی رفته اند. جالب است که لخویای قطر هم مثل تراکتورسازی حذف شده و در رده چهارم جدول قرار دارد. این مسابقه در واقع بازی حذف شدگان برای رسیدن به پله سوم جدول است که این سومی هیچ ارزشی هم ندارد.

جدول گروه C

۱ - العین امارات ۱۰ امتیاز

۲ - الاتحاد عربستان ۹ امتیاز

۳ - تراکتورسازی ۵ امتیاز

۴ - لخویای قطر ۴امتیاز

انتهای پیام / ی

ارسال نظر

پربیننده ترین