|
|
کدخبر: ۱۶۲۶۸۶

مسعود اسماعیل پور در گفت وگو با فارس:

ملی پوش وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: بهترین کشتی گیران سبک وزن جهان در آسیا حضور دارند.

مسعود اسماعیل پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص حضورش در رقابت های قهرمانی آسیا گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و من هم شرایط مناسبی برای حضور در این مسابقات دارم. کشتی گرفتن در آسیا به خصوص در سبک وزن به مراتب سخت تر از مسابقات جهانی است چرا که در مسابقات جهانی ممکن است با یک حریف ضعیف مواجه شویم، اما در آسیا تمام حریفان قدر هستند.

وی ادامه داد: کشتی های سبک وزن در آسیا نزدیک به یکدیگر هستند و در مسابقات جهانی مدال های سبک وزن به کشتی گیران آسیایی می رسد. در مسابقات جهانی مجارستان من و نماینده هند سوم شدیم و حداقل ۵۰ درصد مدال های جهانی در سبک وزن به آسیایی ها می رسد. کشتی گیران کره شمالی، کره جنوبی، قزاقستان، ازبکستان و هند همواره مدعی بوده و هستند.

دارنده مدال برنز جهان تصریح کرد: اکثر کشتی گیرانی که وزن کشی می کنند مدعی هستند و رقابت را حساس می کنند. تمام تلاشم ابتدا کشتی های خوب و سپس کسب مدال در مسابقات آسیایی است. امیدوارم با نمایش خوب در این مسابقات برای مرحله نهایی انتخابی تیم ملی آماده شویم.

به گزارش فارس، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه در شهر آستانه قزاقستان برگزار می شود.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر