|
|
کدخبر: ۱۶۲۶۸۷

نایب قهرمان موی تای جهان:

محمد مددی اظهار داشت: با توجه به آمادگی و شرایط مطلوبی که دارم به دنبال تکرار موفقیت و کسب مدال در رقابت های جهان مالزی هستم.

محمد مددی نایب قهرمان موی تای جهان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: سالهای بسیاری را در رشته ی موی تای فعالیت دارم در این مدت ۹ سال که بازیکن ثابت تیم ملی هستم و نخستین مدال نقره جهان در کلاس A را در مسابقات جهان ۲۰۰۸ کره کسب کرده ام برای تکرار این موفقیت بزرگی در مالزی همه تلاش خود را به کار می گیریم از شرایط و وضعیت مناسبی برخوردار هستم و امید به کسب مدال دررقابتهای مالزی دارم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با برگزاری سه مرحله اردوی آماده سازی برای تیم ملی مو ی تای که با حضور ۵۰ نفر برگزار شده است نفرات فیکس(ثابت) تیم ملی موی تای مشخص شده اند آخرین مرحله نهایی اردو با نفرات اعزامی به مسابقات مالزی برپا می کنیم.

مددی افزود: پابه پای اردوهای مستمر شرایط بدنی و فنی ملی پوشان در شرایط ایده آلی قرار گرفته است ملی پوشان موی تای به هدف کسب مدال در رقابت های جهان مالزی شرکت و به مصاف حریفان می روند.

نایب قهرمان تصریح کرد: شرایط اردوی تیم ملی بسیار مناسب است خوشبختانه امکانات ملی پوشان برای انجام تمرینات آمادگی در آبسرد دماوند مناسب است و حضور مربیان با تجربه ای همچون جلال معتمدی، مرتضی علی پناهی، محمد پورصادق، مهرداد یاراحمدی و اکبر محمودی شرایط تیم ملی به لحاظ فنی را به موقعیت آرمانی نزدیک کرده است.

مددی ادامه داد: رقابتهای جهان مالزی در کلاس A برگزار می شود و قهرمانان حرفه ای تایلند در این مسابقات شرکت می کنند از این رو مسابقات از اعتبار بایدی برخوردار است و جوایز نقدی نیز به برترین ها اهدا می شود.

مددی ادامه داد: تیم ملی موی تای برای موفقیت در مسابقات مالزی راه دشواری در پیش دارد اما با توجه به حضور وحید روشنی به عنوان کاپیتان در تیم و جمال مدنی برای اعاده حیثیت و کسب مدال عازم این رقابت ها می شود.

وی تصریح کرد: تغییرات ایجاد شده در انجمن موی تای مثبت بوده است حضور عبارتی در ریاست انجمن موی تای زمینه را برای حضور ورزشکاران فراموش شده این رشته فراهم کرده است و همچنین از حضور مربیان با تجربه ای سالهای گذشته نیز بهره مند شدیم.

مددی افزود: به عنوان نایب قهرمان جهان امیدوارم پاسخ اعتماد مسئولان انجمن را با کسب مدال های خوش رنگ در مالزی را بدهم.

انتهای پیام /

ارسال نظر