|
|
کدخبر: ۱۶۴۲۳۷

شکری کیست؟ از پرسپولیس شکایت کرده ام

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که با این وضعیت دیگر در این تیم نمی ماند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، محمد قاضی که در پایان بازی استقلال و الریان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد در مورد این بازی گفت: بازی خوبی بود و توانستیم حریف را شکست بدهیم اما حیف که تا قبل از این بازی امتیازات مفتی را از دست دادیم و نتوانستیم صعود کنیم.

وی ادامه داد: در مورد مطالباتم با فتح الله زاده صحبت کردم اما هنوز چیزی دریافت نکردم.

مهاجم استقلال در واکنش به این صحبت خبرنگاران که مصطفی شکری اعلام کرده قاضی از پرسپولیس شکایت نکرده است، اظهار داشت: شکری چه کسی است؟ من با شخص کاری ندارم چون با باشگاه پرسپولیس طرف هستم. یک فصل به پرسپولیس فرصت دادم ولی دیگر شکایت کردم.

قاضی در خصوص اینکه آیا امروز به سازمان لیگ رفته است، عنوان کرد: قرار بود با آقای فتح الله زاده نزد آقای تاج برویم که آقای فتح الله زاده نیامد و من هم هر چه تماس گرفتم تلفن همراهش خاموش بود.

وی درباره مشکلات این فصل استقلال تصریح کرد: حالا که فصل تمام شد اما از ابتدا خیلی مسائل در کارمان اثر داشت. کشاکش وزارت ورزش و باشگاه فشار زیادی روی ما آورد و پول ندادن هم مزید بر علت شد تا نتایج خوبی نگیریم.

قاضی در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد در این تیم می ماند، گفت: با این وضعیت دیگر در استقلال نمی مانم. چند پیشنهاد دارم ولی فعلا زود است در مورد آنها نظر بدهم.

انتهای پیام /

ارسال نظر