|
|
کدخبر: ۱۶۴۲۷۷

رکابزن ملی پوش کشورمان در خصوص وضعیت اردوی ملی پوشان در کیش گفت: اردوی کیش با کمک و همکاری مسئولان این جزیره تاکنون به خوبی برگزار شده است.

فرزین عرب رکاب زن ملی پوش در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار کرد: طی ۱۴ روزی که در ارودی کیش به سر می بردیم به جز ۲ روز اول که چرخ ها به دستمان نرسید مشکلی نداشتیم و تمرینات خوبی را انجام دادیم و توانستیم از نظر آمادگی جسمانی با تمرینات بدنسازی به مرحله آمادگی نسبی برسیم و از امکانات مناسب این جزیره استفاده لازم را خواهیم برد.

وی در ادامه تصریح کرد: مسئولین این شهر با وزرشکاران همکاری بسیار خوبی را انجام دادند و دیگر رکاب زنان نیز از نظر روحی و آمادگی جسمانی در شرایط خوبی به سر می برد و مانند سال قبل مسیرهایی را که سال گذشته رکاب می زدیم را طی می کنیم و تاکنون توانستیم استارت های بسیار بهتری را نسبت به سال قبل بزنیم.

عرب در پاسخ به این سوال که در صورت عدم حضور پاول بوران زیر نظر چه کسی تمرینات را انجام می دهند گفت: پیشکسوتان تیم تا کنون به تیم ملی کمک زیادی کردند و تمریناتی را با ما انجام دادند که با متدد روز دنیا کاملاً هماهنگ بود و با حضور بوران در ایران نیز با توجه به دستورات تکنیکی و تاکتیکی که بوران برنامه ریزی کرده بود تمرینات را انجام می دهیم.
تا انشاالله پنج شنبه خود وی به جمع ما بپویندد وزیر نظر آن تمرینات را پیگیری کنیم.

وی در ادامه افزود: تمامی ملی پوشان حاضر در اردو تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم مدال طلای آسیا را بتوانیم کسب کنیم، نه مانند سال گذشته که درمسابقات هند با کم اطلاعی مسئولین فدراسیون از قوانین طلا را از دست دادیم امسال با تمامی انرژی و مطلع از تمامی قوانین و اصول روز برای گرفتن مدال طلا تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر