|
|
کدخبر: ۱۶۴۲۹۵

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید اعلام کرد ستاره پرتغالی تیمش در دیدار شب گذشته مقابل بایرن مونیخ تنها ۵۰ درصد آمادگی داشته است.

به گزارشخبرگزاری فارس، کارلو آنچلوتی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل بایرن مونیخ در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو اظهار داشت: از همه چیز راضی هستم؛ از نتیجه و تعهد بازیکنانم، زیرا مسابقه سختی داشتیم. عالی بازی کردیم و وقتی که کار مشکل شد عالی واکنش نشان دادیم. کمی با احتیاط کار را شروع کردیم و مشکلاتی داشتیم. در نیمه دوم کنترل بیشتری روی بازی داشتیم. درست است که دفاع کردیم اما روی ضد حملات بسیار عالی بودیم.

وی ادامه داد: کار کردن تیمی بسیار مهم بود. ایسکو به کوئنترائو کمک می کرد و دی ماریا به دنی کارواخال. در بازی نیمه نهایی به کار تیمی نیاز دارید.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: دفاع کردن با سیستم ۴-۴ - ۲ مقابل تیم هایی که زیاد مالکیت توپ را در اختیار دارند، برایمان راحت تر است. بدون توپ بهتر است با این شیوه دفاع کنید و ما عالی کار کردیم. بدون گرت بیل و در حالی که رونالدو تنها ۵۰ درصد آمادگی داشت، چنین نمایش خوبی کار راحتی نبود. کریستیانو به بازی کردن مطمئن بود و عالی کار کرد.

وی اضافه کرد: مسابقه در مونیخ بسیار سخت خواهد بود و ما باید با انگیزه و اعتماد به نفسی که امروز نشان دادیم، به آنجا برویم. هرگز نمی دانید چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد. من اطمینان دارم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر