|
|
کدخبر: ۱۶۴۲۹۷

هنوز یک بازی دیگر مانده است

خبرگزاری تسنیم: سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ با وجود شکست تیمش در خانه رئال مادرید گفت امید بسیار زیادی برای صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان اروپا دارد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در پی شکست یک بر صفر تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو، پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی باواریایی ها اظهار داشت: من به تیمم افتخار می کنم. آنها برابر یکی از بهترین تیم های دنیا بسیار قدرتمند نشان دادند. فکر می کنم که ما در بازی برگشت می توانیم یکی دو درجه از این هم بهتر بازی کنیم. ما می خواستیم مالکیت فراوانی بر توپ داشته باشیم و خیلی سریع توپ را از دفاع به حمله می رساندیم. کنترل بازی در دست ما بود اما رئال مادرید منتظر ضدحملات بود، چون بازیکنانی دارد که متخصص استفاده از این موقعیت ها هستند.

گواردیولا افزود: به مادریدی ها به خاطر پیروزی شان تبریک می گویم اما هنوز یک بازی دیگر در مونیخ هست و ۹۰ دقیقه دیگر مانده است و باید دید که در آن مسابقه چه پیش می خواهد آمد. رئال تیم بسیار خاصی است و در ضدحمله بهترین تیم دنیا. می خواستیم از توپ های ارسالی بلند و مالکیت توپ استفاده کنیم و توپ را از جناحین میدان دور نگه داریم. هنوز یک بازی دیگر مانده است و ما در آن سعی خواهیم کرد هواداران خود را خوشحال کنیم.

سرمربی پیشین بارسلونا که برای اولین بار در دوران مربیگری خود، طعم شکست در سانتیاگو برنابئو را چشید، عنوان کرد: ما هر کاری از دست مان بر آمد انجام دادیم. ما نمی توانیم هر بازی را ببریم، ضمن اینکه حریف یکی از بهترین و گران ترین تیم های دنیا بود. امیدوارم که هواداران ما در بازی برگشت حمایتی که می خواهیم را نشان دهند. مسلماً نتیجه بازی امشب ایده آل نیست اما ما هنوز هم می توانیم صعود کنیم. خوشبینی من نسبت به صعود بایرن مونیخ بسیار زیاد است، حتی بیشتر از آنچه که پیش از بازی بود.

بازی برگشت تیم های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ، سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه آلیانتس آره نا شهر مونیخ برگزار می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر