|
|
کدخبر: ۱۶۴۳۰۹

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا - قزاقستان

نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با شکست مقابل حریف قزاق از حضور در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا بازماند.

به گزارشخبرگزاری فارس، روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز در آستانه قزاقستان با مسابقات ۴ وزن دوم آغاز شده است که نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل حریف قزاق از حضور در مرحله نیمه نهایی بازماند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم حامد طالبی زرین کمر که در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل ژی ژانگ از چین به پیروزی رسیده بود در دوم با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب کشتی گیری از قزاقستان شد و از حضور در مرحله نیمه نهایی بازماند. در این وزن ۱۳ کشتی گیر حضور دارند.

به گزارش فارس، پیش از این در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۳ کشتی گیر حضور دارند رضا افضلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل یاماتاکا از ژاپن به پیروزی دست یافت و راهی دور بعد شد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل بازار بازارگوری یف، دارنده مدال برنز ۲۰۰۷ جهان و نفر پنجم المپیک پکن از قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم هم مصطفی حسین خانی در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر یک مقابل حریفی از چین به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد. وی در دور دوم با برنده مبارزه کشتی گیران ویتنام و ترکمنستان مسابقه می دهد. در این وزن ۱۲ کشتی گیر وزن کشی کردند.

انتهای پیام /

ارسال نظر