|
|
کدخبر: ۱۶۴۳۳۲

ملی پوش هندبال گفت: کوزه گری رئیس فدراسیون هندبال حرف های کذبی گفته که اصلا در واقعیت عملی نشده است.

الله کرم استکی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار کرد: نزدیک به دوماه قبل نامه ای با عنوان اعتراض به مدیریت فدراسیون هندبال برای وزیر ورزش ارسال کرده بودیم، اما متاسفانه وزیر ورزش در برابر نامه ما سکوت کرد.

ما مجددا نامه ای تنظیم کردیم و همه بازیکنان که در جام ملت های آسیا بودند و باعثجهانی شدن هندبال شدند، پای این نامه را امضاء کردند.

ما از گودرزی وزیر ورزش می خواهیم که در برابر درد دل های ما پاسخی بدهند و حرف های ما را این بار نادیده نگیرند.

وی در ادامه افزود: کوزه گری رئیس فدراسیون هندبال لایق جایگاه ریاست فدراسیون نیست. تمام بازیکنانی که باعثافتخار آفرینی تیم ملی شدند از زمان رحیمی ریاست سابق فدراسیون پرورش یافته اند و الآن ثمره آن روز ها را می بینیم.

اما در حال حاضرتیم ملی جوانان اردو تدارکاتی مناسبی ندارد، در حالی که مسابقات آسیایی جوانان در شهر تبریز قرار است برگزار شود، اما تیم ملی جوانان کشور خودمان اوضاع نابسامانیدارد و امیدی برای کسب نتیجهاینتیم نیست، زیرا پایه سازی و استعدادیابی خوبی در بخش نوجوانان و جوانان انجام نشده است.

استکی در ادامه اذعان کرد: صحبت های رئیس فدراسیون کذب است و فقط با کلمات بازی می کند. کوزه گری طوری برخورد می کند مثل اینکه هیچ مشکلی در تیم ملی و فدراسیون وجود ندارد، این مسئله عوام فریبی است. فدراسیون هندبال هزینه اعزام تیم ملی به مسابقات آسیایی را هم نداشت، در حالیکه ریاست فدراسیون ادعا می کند که حضورش باعثکسب اولین سهمیه جهانیشدهاست، این در حالی استکه فدراسیون هندبال بدون تقدیر و تشکر از رافائل کاسترلو سرمربی سابق تیم ملی هندبال برکنارش کرد و ماچک را جایگزین این مربی اسپانیایی کرد.

بازیکن تیم ثامن الحجج سبزوار در پایان افزود: کوزه گری گفته است که جشن مفصلی برای کاسترلو برگزار کرده است و پاداش ویژه ای به کاسترلو داده است. رئیس فدراسیون باید احترام گذاشتن به بازیکن و ورزشکاران را یاد بگیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر