|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۲۴

برای بازی برگشت برتری کوچکی بر بایرن داریم

خبرگزاری تسنیم: ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید گفت بیم آن را داشته که پس از غیبتی نسبتاً طولانی در بازگشت به میادین آن هم در بازی حساسی مانند مصاف با بایرن مونیخ مصدومیتش تشدید شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو با وجود مصدومیتی که او را برای مدتی خانه نشین کرده بود خودش را به بازی شب گذشته(چهارشنبه) تیم های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رساند اما گفت برای حضور در این بازی آماده بوده است.

رونالدو که در بازی رفت کهکشانی ها و بورسیا دورتموند در مرحله یک چهارم نهایی مصدوم شده و از آن به بعد دیگر در هیچ دیداری برای رئال به میدان نرفته بود، پس از سه هفته غیبت اولین بازی اش را برابر باواریایی ها انجام داد و با بازیسازی اش در صحنه گلی که کریم بنزما برای رئالی ها به ثمر رساند، تاثیر بسزایی در پیروزی یک بر صفر میزبان داشت.

او در خصوص این بازی اظهار داشت: کمی می ترسیدم، چرا که این اولین باز ی ام پس از سه هفته غیبت بود. برخی ها نمی خواستند که من بازی کنم و برخی دیگر می خواستند. من احساس خوبی نسبت به این بازی داشتم و حالا برای بازی های بعدی هم آماده ام.

رونالدو افزود: پیروزی یک گله در بازی رفت نتیجه خوبی است. به نظر من این برتری قابل قبولی است، چرا که اگر در بازی برگشت بتوانیم یک گل بزنیم کار بایرن مونیخ برای صعود به فینال بسیار سخت می شود. بازی برگشت بازی حساس و فشرده ای خواهد بود اما ما برتری کوچکی داریم.

کهکشانی ها پس از پیودن نیمی از راه صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا، تمرکز خود را روی لالیگا معطوف خواهند کرد چرا که شنبه هفته آینده باید میزبان اوساسونا باشند تا به کم شدن فاصله آنها و اتلتیکومادرید صدر جدولی رد فاصله ۴ هفته به پایان لالیگا امیدوار بمانند.

انتهای پیام /

ارسال نظر