|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۷۴

نماینده وزن ۶۱ و۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با پیروزی مقابل حریفان کشتی گیر خود به مدال طلای قهرمانی آسیا دست یافتند.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز در آستانه قزاقستان با ۴ وزن دوم آغاز شد.


اسماعیل پور به مدال طلا رسید


نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف هندی در دیدار فینال به مدال طلای این وزن دست یافت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل بازار بازارگوری یف، دارنده مدال برنز ۲۰۰۷ جهان و نفر پنجم المپیک پکن از قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
وی در این مرحله هم با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ از سد دولت نیازبیکوف، دارنده مدال برنز ۲۰۱۱ جهان و نفر پنجم المپیک لندن از قزاقستان گذشت و فینالیست شد.

اسماعیل پور در دیدار پایانی هم با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل باجنیش باجرانگ، دارنده مدال برنز ۲۰۱۳ آسیا از هند به برتری دست یافت.

حسین خانی هم گردن آویز طلا را صاحب شد


نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف تاجیکستانی خود در دیدار پایانی به مدال طلا دست پیدا کرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر یک مقابل های وی لینگ از چین به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد. وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۲ بر یک(با ضربه فنی) مقابل کان تات از ویتنام به پیروزی دست یافت و به نیمه نهایی رسید.حسین خانی در این مرحله هم با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد اختیار نوروزوف، دارنده مدال نقره ۲۰۱۱ آسیا از ازبکستان به پیروزی رسید و به فینال ۷۰ کیلو راه پیدا کرد. وی در دیدار پایانی با توجه به عدم حضور سومیرشوح ووخیدوف از تاجیکستان به عنوان فرد پیروز اعلام و قهرمان شد. در این وزن ۱۲ کشتی گیر وزن کشی کردند.نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف تاجیکستانی خود در دیدار پایانی به مدال طلا دست پیدا کرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر یک مقابل های وی لینگ از چین به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد. وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۲ بر یک(با ضربه فنی) مقابل کان تات از ویتنام به پیروزی دست یافت و به نیمه نهایی رسید.

حسین خانی در این مرحله هم با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد اختیار نوروزوف، دارنده مدال نقره ۲۰۱۱ آسیا از ازبکستان به پیروزی رسید و به فینال ۷۰ کیلو راه پیدا کرد. وی در دیدار پایانی با توجه به عدم حضور سومیرشوح ووخیدوف از تاجیکستان به عنوان فرد پیروز اعلام و قهرمان شد. در این وزن ۱۲ کشتی گیر وزن کشی کردند.

به گزارش فارس، پیش از این مسعود اسماعیل پور در روز دوم مدال طلای ۶۱ کیلوگرم را برای ایران به ارمغان آورده بود. ایران در روز اول هم موفق به کسب ۳ مدال طلا توسط محمدی، جوکار و قاسمی شده بود.

- See more at: http: / / www. farsnews. com / newstext. php? nn = ۱۳۹۳۰۲۰۴۰۰۰۴۰۰#sthash. Sy۷Ox۷bT. dpuf

روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز در آستانه قزاقستان با مسابقات ۴ وزن دوم آغاز شده است که نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف هندی در دیدار فینال به مدال طلای این وزن دست یافت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل بازار بازارگوری یف، دارنده مدال برنز ۲۰۰۷ جهان و نفر پنجم المپیک پکن از قرقیزستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله هم با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ از سد دولت نیازبیکوف، دارنده مدال برنز ۲۰۱۱ جهان و نفر پنجم المپیک لندن از قزاقستان گذشت و فینالیست شد.

اسماعیل پور در دیدار پایانی هم با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل باجنیش باجرانگ، دارنده مدال برنز ۲۰۱۳ آسیا از هند به برتری دست یافت و مدال طلای این وزن را بر گردن آویخت.

- See more at: http: / / www. farsnews. com / newstext. php? nn = ۱۳۹۳۰۲۰۴۰۰۰۳۳۳#sthash. MyYtq۷EK. dpuf

ارسال نظر