|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۹۹

رقابت های والیبال نشسته قهرمانی ۲۰۱۴ آسیا - مشهد

تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران به فینال رقابت های قهرمانی آسیا راه یافت.

به گزارشخبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و در چهارمین روز این مسابقات تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸،۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۶ چین را شکست داد تا به عنوان اولین تیم به فینال مسابقات قهرمانی آسیا راه پیدا کند.

تیم ملی والیبال نشسته ایران در دور مقدماتی هم موفق به شکست تیم های قزاقستان، ژاپن و مغولستان شده بود. ملی پوشان ایران فردا(جمعه) در دیدار نهایی این رقابت ها با برنده بازی عراق و قزاقستان بازی خواهند کرد.

مجید لشگری، داوود علی پوریان، صادق بیگدلی، محمد خالقی، رضا پیدایش، مهرزاد مهروان، ناصر حسن پور، حسین فرزانه، حسین گلستانی، آرش خرمالی، مجتبی حیدری و مهدی بابادی ملی پوشان ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی مردان آسیا هستند که با هدایت هادی رضایی به میدان می روند.

علیرضا معمری، بهمن تاروردی زاده، فرید صائبی و علی اخوان به عنوان مربیان، محمد صفری به عنوان فیزیوتراپیست و علی کشفیا به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال نشسته ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می کنند.

در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی گروه زنان نیز تیم ملی والیبال نشسته چین ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۰،۲۵ بر ۷ و ۲۵ بر ۱۱ مقابل مغولستان به پیروزی رسید تا به دیدار نهایی این رقابت ها راه یابد.

تیم چین فردا جمعه در دیدار نهایی با برنده دیدار تیم ملی والیبال نشسته ایران و ژاپن بازی خواهد کرد.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر