|
|
کدخبر: ۱۶۶۳۵

خاویر تباس، رئیس لیگ فوتبال حرفه ای اسپانیا در گفتگویی اعلام کرد که بازی ال کلاسیکوی ماه اکتبر درروز شنبه، ۲۶ اکتبر برگزار خواهد شد.

به گزارشامیدبه نقل از گل، خاویر تباس رئیس لیگ فوتبال حرفه ای اسپانیا در گفت و گو با برنامه کاروسل دپورتیووی شبکه سر از ساعت و تاریخ دقیق بازی ال کلاسیکو در نیم فصل اول رقابتهای لالیگا خبر داد. او در این صحبت ها گفت: «همه شواهد و قراین حاکی از آن است که بازی ال کلاسیکو روز شنبه ۲۶ اکتبر ساعت ۱۸ به وقت اسپانیا در نوکمپ برگزار خواهد شد. البته روز دوشنبه به صورت رسمی و دقیق این خبر اعلام می شود. برگزاری بازی دراین ساعت، بهترین حالت ممکن برای همگان است.»
پیش از این تردیدهای زیادی در مورد ساعت برگزاری بازی رفت ال کلاسیکو و احتمال برگزاری آن در ساعت ۱۶ و یا ۱۸ مطرح شده بود. حالا همه شواهد و قراین حاکی از آن هستند که این بازی ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد؛ هرچند که تا عصر امروز خبری رسمی در این باره منتشر خواهد شد.
این بازی اولین رویارویی شاگردان کارلو آنچلوتی و تاتا مارتینو در جریان این فصل خواهد بود. قبل از برگزاری این بازی، هریک از دو تیم رئال و بارسلونا یک بازی دیگر را برگزار می کنند. رئال مادرید در روز ۱۹ اکتبر ساعت ۱۶ مقابل مالاگا قرار می گیرد و بارسلونا در روز شنبه ساعت ۲۰ مقابل اوساسونا به میدان خواهد رفت.

ارسال نظر